Krátký film, který natočil režisérský mistr Martin Scorsese, má podporovat otevření resortu "MELCO - Koruny filmu." Ústředními postavami jsou známí a uznávaní herci - Leonardo DiCaprio, Robert De Niro a Brad Pitt. Scénář k tomuto "kraťasu" napsal Terence Winter (Vlk z Wall Street). (SimpanzJi)

Stíba

Konfrontační boj Lea s Robem o to, koho z nich dvou je Scorsese dvorním režisérem sice má svoje kouzlo, ale celkové pojetí mi přijde jako příliš navoněná cetka. Nevím, za co tady lítaly miliony USD z okna, kdyby se odehárval děj staticky na pódiu, bylo by to zábavnější a určitě taky levnější. ()

Ceberus

Meh, nic zásadního se tam nestane, není tam ani žádný světoborný vtip, rozhodně se na to nikdy nebudu koukat znovu a nikdo taky o nic nepřijde, když to neuvidí. Z těchhle důvodů bych tomu měl dát hvězdu jenom jednu, ale jelikož to zase není nic strašného a pousmál jsem se u toho, tak tedy budiž dvě. https://www.youtube.com/watch?v=Jw6c1C8iabk ()

RAFT

The Audition režisér Martin Scorsese natočil krátkometrážní snímek, spolu s nejlepšími třemi herci.Vůbec bych se nezlobil ,kdyby režisér natočil celovečerák.A nebo alespon do svého filmu dát filmovou legendu Nira a Dicapria spolu v jednom celovečeráku,možná časem,uvidíme .Za mě 80% ()

Ludka11111

The Audition som našla na nete po jeho vyjdení len v ruskej verzii voľne dostupné, ale tie dialógy po rusky - Robert verzus Leo ohľadom toho, komu z nich je Scorsese dvornym režisérom ma dostali do kolien ()