Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Dokumentární
  • Krimi

Recenze (2 146)

plakát

Jurský svět: Nadvláda (2022) 

Je to spíš sbírka pomalých sekvencí hezky počítačově vytvořených dinosaurů, ale jako film to teda příliš nefunguje a atmosféra tomu chybí téměř úplně. Tím že sem hodíš starou dobrou partu to Hollywoode nezachráníš, ale takhle jednoduše a bezmyšlenkovitě se dneska prostě spousta filmů točí. Hlavně tam hodit do rádoby cool akce pár vtípků Chrise Pratta, na to už taky nějak dostávám alergii.

plakát

Její tělo (2023) 

Z velice zajímavého životního příběhu šlo určitě na kameře vymáčknout mnohem víc, film ale stojí především na těch nejjednodušších premisách a nejde nijak do hloubky. Natalia Germani do té role sedla perfektně ale to pro dobrý film nestačí. Celkem promarněná šance. (Kino Čerčany - 10.2.2024)

plakát

Teror ve vlaku (2002) 

Hloupé a s velmi lacině vyhlížejícími triky. Že něco takovýho natočí Van Damm na začátku kariéry by se dalo snést, po více než dvaceti letech na scéně je to trochu ostuda.

plakát

Poslání (2001) 

V podstatě o ničem film. Divně zamotaný příběh co se motá na místě, atmosféra žádná, aspoň že to tak nějak utíká.

plakát

Replikant (2001) 

Tak tady jdu koukám zcela proti proudu. Ale s radostí musím říct, protože tohle mě v Žánově filmografii fakt baví a přijde mi to ve všech ohledech jako dobrý film.

plakát

Inferno (1999) 

Člověk by si řek, že se Žán po víc než dvacetileté kariéře a pár pokusech o serióznější filmařinu některejch věcí vyvaruje, ale tady mi přijde že to dělá spíš naschvál. Přitom to mohl bejt celkem fajn jižanskej akčnák.

Ovládací panel
7 bodů