Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Dokumentární
  • Krimi

Recenze (2 046)

plakát

Dálniční hlídka (2019) 

Zapomeňte na Bonnie a Clydea, tohle je daleko víc o shledání dvou vysloužilých mužů zákona, co se vrací oprášit svoji zašlou slávu. Pozvolná, klidná ale nenudivá podívaná s adekvátní stopáží, dobrým scénářem co sice dějově nestrhne ale má povedenou výpravu a dva sympaťáky v čele, kterým fandíte stejně jako když si pustíte klasickou ale samozřejmě úplně jinak pojatou o více než padesát let starší gangsterku Bonnie a Clyde (1967)

plakát

Jak vznikal Kód za miliardu dolarů (2021) 

Stručné okomentování pozadí vzniku seriálu a rozhovory s lidmi, kteří za ním stály i s těmi, kteří stáli za samotným příběhem.

plakát

Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál) 

Po bezostyšně zkorumpované FIFA a nabubřelé PEPSI jsem si do třetice naservíroval majstrštyk největšího kalibru, samotný velký GOOGLE, dnes schovaný za značkou Alphabet. Co k tomu říct, v jádru věci je to vše o tom samém - boji proti kolosu, který požírá vše, co mu stojí v cestě. Na tomto hraném "dokumentu" se mi hodně líbilo dobře provedené prolínání doby vzniku Terra Vision s obdobím soudního sporu ale především první zmiňované, z kterého je (a pro mě jako fanouška devadesátkového IT světa o to více) cítit to tvůrčí nadšené, duch doby a vše kolem, co k tomu patřilo. Každý ze čtyř dílů je důležitou částí celé skládačky a v podstatě mu nemám co vytknout. Tvůrci si s tím opravdu vyhráli a já si moc rád zavzpomínal a hodně si to užil. 8bit ForEver!

plakát

Jaká je cena života (2020) 

Vzhledem k tématu je to celkem ploché a nesourodé, útržkovitě pojaté vyprávění bez přílišného vývoje příběhu a nějakého stupňování. Stanley Tucci se snaží ale na váce než průměrné hodnocení to nestačí.

Ovládací panel
7 bodů