Pentatonix: Radioactive - Lindsey Stirling and Pentatonix (Imagine Dragons Cover) (hudební videoklip)

Hudební / Krátkometrážní

USA, 2014, 4 min

Dan Reynolds

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (5)

• Richie666

Vážně hnus.(29.9.2015)

Co se týče samotného klipu, ten je nejspíš opravdu lepší než originál. Ale hudba tedy rozhodně ne. Popravdě nevadila mi tolik houslistka, naopak ta zezačátku válela a měla u mě plusové body, ale potom už ty housle začínaly být otravné. Ze všeho nejvíc mi ale vadily ty ženské jemné hlásky, do Radioactive se nehodí. Hlavní zpěvák také není lepší než Dan Reynolds, Dan má zkrátka lepší a charismatičtější hlas. Ale i když musím říct, že jsem opravdu velký fanoušek Imagine Dragons, je to má nejoblíbenější kapela, Radioactive jsem od nich zrovna nemusel a tohle není špatný pokus. Ale ani nijak zvlášť dobrý...(28.8.2015)

Čo iné dať klipu s coverom songu, ktorý je lepší než originálny. Husľový koncert Lindsey Stirling tu podtrhávajú silné hlasy Pentatonix, ktorí sú ako vždy perfektne zladení. Klip je natočený dobre, sépiový filter vkusne použitý, steampunkovo noirovská atmosféra sa vydarila 100% (1.10.2014)

Pentatonix vždycky zaválí. Lindsey tomu dodává tu správnou příměs. Co jiného čekat i vzhledem ke kvalitní předloze.(12.4.2015)

Cover od Pentatonix je rozhodně stokrát lepší, než originál, a když je doplněný hrou na housle od Lindsey, nemůžu jinak, než alespoň 4*. Vizuální stránka klipu je taky skvělá, velký palec nahoru za makeup, oblečení a výběr prostředí.(10.5.2015)