Michael Jackson: Love Never Felt So Good

Režie:

Rich Lee

Michael Jackson (a.z.)

Hornet.CZ

100% / Myslím, že v případě Never Felt So Good je lepší začít hudbou, vzhledem k faktu, že videa jsou prakticky totožné. A taky jí začneme, i přes to, že jde o ten samý track tak solo verze i duet s Timberlakem mají jinou produkci na straně solo verze to jsou John McClain a Giorgio Tuinfort a na straně duet verze Timbaland, Justin Timberlake a J-Roc (+ v původní verzi sám Michael Jackson a Paul Anka), ze začátku ten rozdíl příliš patrný není ale když už to slyšíte po několikáté tak už vám to dojde. Právě co se týče hudební produkce tak dle mého vítězí právě solo verze, která tak k Michaelovi víc sedí a můžeme jej pokládat za další skvělou písen, která i přes menší změny se dočkala svého vydání. Video samotné mi připadá, že se nejedná o nic moc ale je pravda, že musíme počítat s tím, že Michael tuto písen neměl v plánu vydat a video jako takové by tedy nikdy nevzniklo, co mi celkem vadí je, že videa solo a duet verze jsou prakticky stejná a skoro ničím odlišená, tudíž se musíme zaměřit na hudbu, která je v tomto případě rozhodující a já tuto písen hodnotím právě na základě jí samotné a ne videa. ()