poster

Váleční kšeftaři: Druhá světová z druhé ruky (TV seriál)

 • Česko

  Lovci vojenských pokladů

 • Velká Británie

  Combat Dealers

Dokumentární

Velká Británie, 2014, 34x44 min

 • ARI50
  *****

  Borci seženem vše a taky vše bude fungovat těžke penize se tady točí ale zároveň hodně super záběru a nových poznání.(9.10.2018)

 • Marze
  ***

  To klukovské nadšení pro tyhle věci je od protagonistů nakažlivé.(19.4.2020)

 • Harris777
  ****

  Pro někoho kdo má rád historii a rád se o ni zajímá s více úhlu podhledu je to fajn pořád. No po pravdě kdo by nechtěl mít doma nic vzácného a dat to do kupy. Já určitě jo. Projet se historickým tankem nebo jeepem je hodně fajn. A nakonec to prodám Slavovy do Ruska :D. Super seriál který byl udělaný pro zábavu a ne pro peníze. Jen tak dal Bruce.(6.1.2015)

 • Big Bear
  ***

  I já se řadím k těm, který na nějaké té přehlídce vojenské historie občas uroní slzu dojetí před nějakým tím jeepem, náklaďákem či obrněným transportérem... Kdyby tak mohly ty válečné stroje vyprávět své příběhy... Jistě, některé by ani nebyly z války, ale o tom už holt dnešní renovace bohužel také jsou... Prta kolem Bruce, byť je to Anglán a ty mám rád, mi přijde nesympatická a Bruce sám vypadá jak stařík po mrtvici. Pokud mu můžeme věřit, vše kupuje jen pro to aby to za dvojnásobek střelil... V tom se zásadně lišíme, protože já bych z ruky nepustil nic. Jemu ale tak projde rukama zákonětě mnohem více věcí a ty nejlepší si snad nechává... Některé scénky mi přišly dost hrané a co je např v Top gearu skousnutelné, tady je to hrané až moc. Co potěšilo byla v jednom dílu návštěva Prahy a Milovic. Ale abych jen nehaněl, lecos se ze seroše dozvíte a na nejdnu slavnou mašinu podíváte! Dávám za tři spojky pásu Sdkfz. * * *(11.4.2016)

 • RivenzGS
  ***

  Velice zajímavý dokument, kdy vidíme naprostého blázna Bruce, který smlouvá a kupuje snad vše, co mu padne do ruky. Rád se na to podívám, když v televizi nic není. Je to příjemná podívaná, kde mě překvapily ceny některých historických věcí - automobil A. Hitlera za 8 milionů liber? A hned vedle dveře Hitlerovy cely...(3.1.2015)