poster

Váleční kšeftaři: Druhá světová z druhé ruky (TV seriál)

 • Česko

  Lovci vojenských pokladů

 • Velká Británie

  Combat Dealers

Dokumentární

Velká Británie, 2014, 24x44 min

 • RivenzGS
  ***

  Velice zajímavý dokument, kdy vidíme naprostého blázna Bruce, který smlouvá a kupuje snad vše, co mu padne do ruky. Rád se na to podívám, když v televizi nic není. Je to příjemná podívaná, kde mě překvapily ceny některých historických věcí - automobil A. Hitlera za 8 milionů liber? A hned vedle dveře Hitlerovy cely...(3.1.2015)

 • Big Bear
  ***

  I já se řadím k těm, který na nějaké té přehlídce vojenské historie občas uroní slzu dojetí před nějakým tím jeepem, náklaďákem či obrněným transportérem... Kdyby tak mohly ty válečné stroje vyprávět své příběhy... Jistě, některé by ani nebyly z války, ale o tom už holt dnešní renovace bohužel také jsou... Prta kolem Bruce, byť je to Anglán a ty mám rád, mi přijde nesympatická a Bruce sám vypadá jak stařík po mrtvici. Pokud mu můžeme věřit, vše kupuje jen pro to aby to za dvojnásobek střelil... V tom se zásadně lišíme, protože já bych z ruky nepustil nic. Jemu ale tak projde rukama zákonětě mnohem více věcí a ty nejlepší si snad nechává... Některé scénky mi přišly dost hrané a co je např v Top gearu skousnutelné, tady je to hrané až moc. Co potěšilo byla v jednom dílu návštěva Prahy a Milovic. Ale abych jen nehaněl, lecos se ze seroše dozvíte a na nejdnu slavnou mašinu podíváte! Dávám za tři spojky pásu Sdkfz. * * *(11.4.2016)

 • Harris777
  ****

  Pro někoho kdo má rád historii a rád se o ni zajímá s více úhlu podhledu je to fajn pořád. No po pravdě kdo by nechtěl mít doma nic vzácného a dat to do kupy. Já určitě jo. Projet se historickým tankem nebo jeepem je hodně fajn. A nakonec to prodám Slavovy do Ruska :D. Super seriál který byl udělaný pro zábavu a ne pro peníze. Jen tak dal Bruce.(6.1.2015)

 • Voda...
  ****

  Jsem magor podobného zaměření. Taky mi leží ve stodole několik "pokladů". Pokud jste na tom podobně tak vřele doporučuji...(3.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace