Last Days

Dokumentární / Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2014, 3 min

Kathryn Bigelow

Scott Z. Burns

Vizuálně krásně provedené, s "veselým" úvodem a postupným směřováním přímo do chřtánu pekelných. I mírumilovný člověk jako já může cítit velmi živoucí nenávist směrem k některým bestiím, žijícím na této krásné planetě. PS: heimat je pravděpodobně jednou z nich, protože si nevím představit nikoho, kdo by měl jakýkoliv normální důvod tomuto filmu dát odpad!.(1.1.2015)

Hmmmmmm zajímavé.Vypovídající hodnota filmu by se dala shrnout do věty "A to ještě nebylo vůbec nic".(28.10.2016)

Ve 3 minutách ohromně vynikajícím způsobem znázorněn "motýlí efekt", který začíná a končí klidně a krásně..Doporučuji každému shlédnout, ať vidíme, jak vše na sebe navazuje...(17.5.2015)

Krásná animace, ale především žádné zbytečné řeči okolo ani hra na city. Jen jasně daná fakta a šikovné zpracování, které dalo vyniknout pointě. Takhle se má upozorňovat na problémy.(16.12.2014)