Dokonalá chůva

Jessica Mahnke

Kostýmy:

Martha Gretsch
  • karnifex

Vydržel jsem sledovat sotva čtvrt hodiny, a hlavní dojem, který jsem z filmu získal byl, že hlavní "hrdinka" - domácí panička Linda - je neuvěřitelně sobecká, podezřívavá, mstivá a rozmazlená mrcha, proti které by vám nejspíš byl sympatický i Josif Stalin. Snímek je patrně určen pro divačky, které jsou Lindě charakterově podobné.(18.4.2016)

• castor

Při tom závěrečném vyložení karet a následné rvačce se mi tajil dech. Filmový svět prostě potřebuje v roce 2014 takové napínáky. Děj nestrhne, režie je těžkopádná, vztahy mezi postavami mdlé. Televizní a prázdné.(29.4.2017)

Veľmi podobný námet (a vlastne aj scenár) ako Orphan. Takže o nejakej originalite je v tomto prípade asi márne rozprávať. Ale napriek tomu to bolo celkom pozerateľné, aj keď tendenčne dosť predvídateľné. Aspoň ten záver vyzeral byť nádejný, ale napokon aj ten skončil miernym fiaskom (teda myslím, že by sa to dalo uzavrieť omnoho zaujímavejšie vzhľadom na vzniknuté okolnosti). Keby som predtým nevidel spomínaný Orphan, tak by som to zrejme ocenil aj vyššie, ale aj tak celkom fajn.(15.7.2016)

• martingaga

tento film je neskutočne nudný a ťahá sa nekonečnými dialogmi ktoré sú úplne o ničom dve hviezdy len za koniec ktorý som nečakal ale bol tak zúfalý že si to nezaslúži ani tie dve(16.4.2016)

• vesper001

Rodina Blbštajnů najme podezřelou holku na hlídání. Mládě zblbne smrádě a rozloží celou rodinku, která si před kameru zřejmě odskočila z nějakého ženského časopisu. Napětí nehoustne, protože dýcháním na hrnec vody nic neuvaříte, ani kdybyste se na hlavu stavěli, a ani brutálně šokantní závěr nepřekvapí natolik, že by člověk pozdvihl obočí. Podivíte se jen tomu, že se ještě někdo odváží chovat chůvu, když každý ví, že se dá věřit jen televizi.(28.4.2017)