Epizody(12)

Toru Kokonoe ztratil v minulosti během děsivého incidentu někoho, kdo pro něj byl velmi důležitý. Aby se již takováto situace neopakovala a aby mohl vykonat svou pomstu, rozhodl se posílit své schopnosti a nastoupit na speciální universitu, která vyučuje bojová umění a ovládání unikátních zbraní "Blaze", které jsou fyzickou manifestací bojovníkovi duše. Toru má ale menší problém, protože jeho duše se nezhmotňuje jako zbraň, ale jako štít... Bude Toru schopen stát se dost silným a vykonat svou pomstu a to i přes skutečnost, že jeho bojovou partnerkou se stala velmi zvláštní a lehce zakřiknutá dívka Julie? (Jeoffrey)

Recenze uživatele Jeoffrey k tomuto seriálu (1)

Absolute Duo (2015)

Můžu souhlasit s názorem že hlavní hrdina a celkově děj je copy/paste věcí, které jsme už v jiných obdobách viděl tolikrát, že to prostě nudí. Stejně tak se dokážu podepsat pod tvrzení, že animace není nic úchvatného, ale nijak mě neuráží. Za sebe ještě můžu přidat, že hudba je také vcelku bez problémů a i opening není úplně špatný. Ale co se týká příšerného nadabování, tak toho jsem si se svým jemným sluchem nevšiml a ani s dialogy nemám příliš velký problém, takže u tohohle bodu souhlasit za sebe prostě nemůžu. A tak se ani s výsledným hodnocením jako odpad nemůžu ztotožnit, protože koukat se na to podle mého dá, jenom je to zkrátka nudné a nic nového to vlastně nepřináší, takže by to u mě na tu jednu hvězdu bylo, tak proč tomu dávám dvě? Za Julii... Tyhle charaktery, které jsou zvláštní, tak nějak bez emocí a vzbuzují v člověku dojem, že se o ně musí někdo starat a tak s nimi má divák vcelku soucit, si mě zkrátka dokáží pravidelně omotat kolem prstu a zaujmout. Navíc mi to její "Ja" a "Nej" přijde i docela roztomilé. Jistě zase, není to nic originálního a takovýchto zakřiknutých místy bezradných děvčátek už v anime bylo taky obrovské množství a třeba taková Shiro z No game No life, nebo Mashiro ze Sakuraso no Pet na kanojo dotáhly tento charakter k naprosté dokonalosti, ale mě se zatím ještě tahle děvčátka nepřejedla. A tak tomu dám 2* i když hodně slabé. ()