Švédská trojka (TV pořad)

Komedie / Publicistický

Česko, 2013

Účinkují:

Johnny Valda

Hlavným nedostatkom švédskej trojky ako YT programu, kde sa vždy rozoberajú 3 videá, je jej unikátna schopnosť rozdelovať názory ľudí na dve výrazne protichodné strany, ktoré postrádajú neutrálne postoje. Zatiaľčo jedna strana tento program nenávidí lebo je to iba úbohá kópia oveľa úspešnejšieho formátu zo západu, nájdu sa davy ľudí čo Valdov nápad sprístupniť túto show aj v tunajších končinách považujú za dokonalý a vítajú ho s otvorenou náručov. Po druhé: Zatiaľčo polovica ľudí si myslí, že Valdov humor je nekorektný, detinský a často trápny, druhá strana sa hlavného protagonistu zastáva a jeho zmyseľu pre humor miluje. A takto by sa dalo pokračovať ešte veľa riadkov, no aby som sa dostal k pointe. Švédska trojka je riskantný projekt, ku ktorému vyjadriť neutrálny názor je takmer nemožné. Z môjho pohľadu sa jedná o podarené sprístupnenie zábavnej show s čerstvými neokukanými prvkami a dobrým, i keď miestami zvráteným zmyslom pre humor. Je pravda, že kvalita jednotlivých dielov skáče, ale ako celok séria spĺňa viac, než by mohol niekto očakávať. Čo je však najdôležitejšie a obdivuhodné: Johny dáva do tvorby srdce a baví ho to, a aj keď si takto rád zarába, nerobií to čiste kvôli finančnej odmene. A možno aj preto krásnych 85%.(7.3.2015)

• Kucndo

Equals Three je (spíš teda bylo) fakt fajnové guilty pleasure, které má/mělo hodně chyb. Každopádně Švédská trojka jako kopírka =3 si bere z americkýho originálu hlavně právě ty chyby a výsledkem je takový poměrně trapný pořad. Párkrát jsem se u toho pobavil, to jo, ale prostě vzhledem k tomu, jak hrozně nudnej moderátor Johnny Valda je (nejčastěji jsem se smál těm videím, než jeho komentářům), tomu nemůžu dát víc než 2 hvězdičky. Samozřejmě je to složitý, když to porovnávám s =3, který na to všechno má rozpočet na úplně jiným levelu, ale i tak prostě od toho prostě očekávám nějakou kvalitu. RWJ dokázal mnohem lépe provázet takovýmto typem 'vlogu'.(8.3.2015)

• Tom_Lachtan

Když se někdo snaží tvořit vlastní produkt tak, že vezme cizí produkt (v tomhle případě videa, ale vlastně je to jedno) a pokouší se k němu přilepit něco svého, jako v tomhle případě ´´´vtipný´´´ komentář, měl by se alespoň trochu snažit, aby to stálo za to. Jenže tady je to dokonale na hovno, bez humoru, bez invence, nudné a zbytečné jako noční krém proti vráskám pro Klatovský mumie.(11.4.2015)

Johnny Valda je jeden z mých nejoblíbenějších YouTuberů. Začala jsem ho sledovat cca před rokem, ale odběr jsem dala teprve nedávno. Co se týká Švédský Trojky, nějaké díly jsou hodně vtipný, jiné díly jsou slabší - ale nejsme přeci stroje, ale lidi, kteří prostě nemůžou mít vše dokonalé. Ty špatné chvilky vyvažují - nebo spíše převažují - jeho jiná videa atp. Takže za mě 5*, protože dělat něco takového není zrovna lehké a pro pobavení mi to stačí.(12.3.2015)

Fenomén youtuberů moc nesleduji, ale musím říct, že od té doby, co jsem narazila na Valdu, se k jeho videím jednou za čas vracím a dívám se, co má nového (a to nejen Švédskou trojku). Nějaký extra úbytek kvality, o kterém tu (a i přímo na Youtube) mnoho z vás píše příliš nesleduji, ale možná je to tím, že se mi Valda prostě trefil do humoru a tak mi nevadí ani opakované vtipy. Ze stejného důvodu i moje hodnocení, neznám moc lidí s podobným smyslem pro humor a Valda mi přijde, že takovým člověkem je, takže tak. Držím mu palce v budoucnu a těším se na další i třeba nové nápady.. :)(28.4.2015)