Slipknot - The Devil In I

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2014

corpsy

Posadnutosť depresívnymi a násilnými predstavami je tu zjavná. Aj keď je to už predsa len pritiahnuté za pačesy, poklona za skvelé spracovanie. ()

GTS_PUNK

"Step inside, see the Devil in I..." Poriadne nadupaný a vyšperkovaný song The Devil In I vo forme videoklipu. Na scéne sa poprvýkrát objavujú basgitarista Alessandro "Vman" Venturella a bubeník Jay Weinberg, ktorí prechádzajú pomyselným krstom, keď ich zvyšní členovia kapely dobodajú nožmi, zatiaľ čo sú pripútaní k elektrickým invalidným vozíkom. Ale aby si bolesti neužili len oni dvaja, ostatní deštruktívnym spôsobom odstraňujú svoje staré "ja". Doďobanie krkavcami, rozkúsanie psom, roztrhanie si tváre, kanibalizmus, odpálenie sa a upálenie zaživa spojené s obesením. Dostatok brutality aj na takých pánov, akými sú Slipknot. The Devil In I patrí k tomu najlepšiemu z albumu ".5: The Gray Chapter" a vynikajúci song je v tomto prípade doplnený aj parádne tvrdým videoklipom. Tvrdým nielen hudobne, ale v tomto prípade aj vizuálne. ()

TheDon

Neuvěřitelnej gore klip. Já Slipknot žeru a tohle je prostě majstrštyk. Lítající hlavy, roztrhaný ksichty, fantastický ! A o pěveckých kvalitách Coreyho Taylora už dávno nikdo nepochybuje. 100% P.s: Podobnost s oblečením muslimek a sebevražednými atentáty je čistě náhodná muhaha ()

• Klip zobrazuje členy v jejich současných maskách ze současného alba, kteří mají na sobě černé obleky a poté i v jejich starých maskách z předchozího alba, když na sobě mají bílé obleky. (ČSFD)
  • Prvý videoklip Slipknot, v ktorom sa predstavili dvaja noví členovia skupiny – bubeník Jay Weinberg a basgitarista Alessandro "Vman" Venturella. (GTS_PUNK)