eps3.4_runtime-err0r, r00 (S03E05) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2017, 45 min

Tvůrci:

Tod Campbell

Mac Quayle

Scénografie:

Anastasia White

IT verzia jednozáberovky z Children of Men.(10.11.2018)

Nejlepší epizoda? Mrazivě napínavá jízda od začátku do konce. Důležitá odhalení rámovaná vytříbeným jednozáběrovým pojetím odehrávajím se v jámě lvové. This is how democracy look like!(12.11.2017)

Tento seriál divákům ukázal, jak dobrá mohla být ta píčovina Birdman, kdyby se tam dělo něco alespoň malilinko zajímavého. Taktéž se jednalo o doposud nejsíťařštější díl ze všech.Vynikající záležitost, která vás sežere a za 40 minut vypustí opět na svobodu. Hrozně se mi líbí, jak si tvůrci dovedou s každým dalším dílem vyhrát. Díly nejsou absolutně šablonovité. Vždy přijdou s nějakým úplně novým nápadem a prozatím to vždy zafunguje. Prozatím skvělá série. Moc se těším na další díl.(10.11.2017)

"Tell me how democracy looks like?!" "This is how democracy looks like!"... Bez debat: Nejlepší epizoda seriálu a (dokonce, což jsem doopravdy nečekal, že bych tvrdil o jedné z epizod tohoto seriálu) jedna z nejlepších seriálových epizod, co kdy v dějinách tohoto média vznikla. Po stránce řemeslné dokonalé až na dřeň. Dějové pojetí v podobě jednoho záběru, navíc odvyprávěné v abstraktní formě se smyslem pro co nejvytíženější příběhové dramatično hýřící lítým napětím a rvavým adrenalinem je neskutečně úchvatné a geniální zároveň. Důkaz toho, že osudová hranice mezi pomyslnou monarchií a destruktivní anarchií je nečekaně tenká. Nenalézám slova.(7.10.2018)

USA Network uviedol piatu epizódu do televízie bez jedinej reklamy. Dôvodom bolo to, že celá epizóda je prezentovaná na jeden záber. Povedzme si na rovinu niečo podobné sme videli v Birdmanovi, kde ja osobne Lubezkiho kameru totálne žeriem. A toto? Toto bolo naj epickejších 40 seriálových minút čo som videl. Od prvého momentu po koniec, bez jedinej možnosti sa nadýchnuť, napätie a chaos.(9.11.2017)