eps3.4_runtime-err0r, r00 (S03E05) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2017, 45 min

Tvůrci:

Sam Esmail

Režie:

Sam Esmail

Scénář:

Sam Esmail

Kamera:

Tod Campbell

Hudba:

Mac Quayle

Scénografie:

Anastasia White
(další profese)
 • Anderton
  *****

  IT verzia jednozáberovky z Children of Men.(10.11.2018)

 • 3DD!3
  *****

  Nejlepší epizoda? Mrazivě napínavá jízda od začátku do konce. Důležitá odhalení rámovaná vytříbeným jednozáběrovým pojetím odehrávajím se v jámě lvové. This is how democracy look like!(12.11.2017)

 • Frajer42
  *****

  Tento seriál divákům ukázal, jak dobrá mohla být ta píčovina Birdman, kdyby se tam dělo něco alespoň malilinko zajímavého. Taktéž se jednalo o doposud nejsíťařštější díl ze všech.Vynikající záležitost, která vás sežere a za 40 minut vypustí opět na svobodu. Hrozně se mi líbí, jak si tvůrci dovedou s každým dalším dílem vyhrát. Díly nejsou absolutně šablonovité. Vždy přijdou s nějakým úplně novým nápadem a prozatím to vždy zafunguje. Prozatím skvělá série. Moc se těším na další díl.(10.11.2017)

 • Heisenberg_
  *****

  "Tell me how democracy looks like?!" "This is how democracy looks like!"... Bez debat: Nejlepší epizoda seriálu a (dokonce, což jsem doopravdy nečekal, že bych tvrdil o jedné z epizod tohoto seriálu) jedna z nejlepších seriálových epizod, co kdy v dějinách tohoto média vznikla. Po stránce řemeslné dokonalé až na dřeň. Dějové pojetí v podobě jednoho záběru, navíc odvyprávěné v abstraktní formě se smyslem pro co nejvytíženější příběhové dramatično hýřící lítým napětím a rvavým adrenalinem je neskutečně úchvatné a geniální zároveň. Důkaz toho, že osudová hranice mezi pomyslnou monarchií a destruktivní anarchií je nečekaně tenká. Nenalézám slova.(7.10.2018)

 • RussianBodyG
  *****

  USA Network uviedol piatu epizódu do televízie bez jedinej reklamy. Dôvodom bolo to, že celá epizóda je prezentovaná na jeden záber. Povedzme si na rovinu niečo podobné sme videli v Birdmanovi, kde ja osobne Lubezkiho kameru totálne žeriem. A toto? Toto bolo naj epickejších 40 seriálových minút čo som videl. Od prvého momentu po koniec, bez jedinej možnosti sa nadýchnuť, napätie a chaos.(9.11.2017)