poster

Pařížská blbka

 • Francie

  Connasse, princesse des coeurs

 • anglický

  Harry Me! The Royal Bitch of Buckingham

 • Slovensko

  Uletená Parížanka

 • USA

  The Parisian Bitch

Komedie

Francie, 2015, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hous.enka
  *

  Nejen že mi Connase, Princesse de couers nebyla sympatická, ale ona je i hloupá. Tak primitivní vtípky jsem opravdu nečekala. Miluju komedie-parodie, ale nesmějí být vulgární, prvoplánové a takhle debilní. Tohle mě totiž nebavilo, Camille Cottin je ošklivá (a nesympatická, jak už jsem psala) a film Connase, Princesse de couers je jen nechutným výsledkem toho, jak se říká, že Francouzi nesnáší Brity (ač by se všechny Francouzsky nejradši oženily s Harrym, neb William už je ženatý).(7.3.2016)

 • Rhod
  ***

  Tento film by som hodnotil tak z dvoch strán. 1 - niektoré scény stáli za to, celkom aj pobavili, bral som to ako jackass. 2 - miestami zase to bolo až vrcholne trápne, a nemalo to nič spoločné s humorom, ktorý mám rád (ale tých bolo pre mňa menej ako tých vtipných). Pozoruhodné u mňa celkom bolo, že kvázi ten film mal aj nejakú zápletku, ktorú sa snažil vyriešiť, čo hodnotím ako plus. Myslím si, že na tento film musíte mať radi taký humor, ako sa tam prezentuje (nazval by som ho tzv. jackass humor, resp. svojský ). Ak takýto humor radi máte (ako ja) miestami sa pobavíte a poviete si, odkiaľ táto slečna berie na tieto veci gule? Ak takýto humor radi nemáte, tento film vám príde trápny a úbohý. Toť vsjo.(27.2.2016)

 • evulienka3
  ****

  Cuky a Luky na elegantný francúzky spôsob, alebo naozaj podarená ukážka pohľadu na svet a spôsobu myslenia mnohých dnešných mladých ľudí (v tomto prípade dievčat). Dokonalá oddychovka pri ktorej ak pristúpite na "hru" tak sa naozaj schuti zasmejete. Určite mi to ako paródia dnešného konzumného sveta sadlo viac ako nedávno videný Birdemic.(21.10.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  *

  "Nejhorší je, že jsem se ocitla v pasti v podobě toho největšího podvodu lidstva všech dob - v práci." Život obyčejných lidí není tím pravým životem pro Camillu a ta logicky chce více. Jenže to by se musela umět lépe narodit a nechovat se jako afektovaná kráva rozhazující kolem sebe dementní moudra. Tak nějak jsem přitom intuitivně cítil, že by situace zachycené skrytou kamerou mohly být vtipné, ale nedokázal jsem se postavit na vlnu humoru budoucí choti prince Harryho, takže jsem se za Camillu po celou dobu pouze styděl. Ano styděl, protože mi za ni bylo trapně. Nicméně jednu hvězdu za odvahu jí dát musím.(5.3.2016)

 • hansel97
  *

  Tenhle film má jedno jediné pozitivum. A jaké? Odpovědí je sto procentně hlavní hrdinka Camilla ztvárněná slibnou jmenovkyní, která je něco jako francouzská Amy Schummer. Její film ovšem dopadá naprosto stejně jako Schummer a její Vykolejená. Scénář se opírá pouze o na sebe nenavazující vtipy a schopnost Camilly komicky improvizovat a strhávat na sebe pozornost. Nápad je zajímavý, ovšem forma skryté kamery mu dost podráží nohy, často působí neuvěřitelně (kdo ví) a rušivě. Nepochybuju o tom, že Camilla je talent na stand-up komictví atd., ale některé vtipy byly fakt tragické a příliš urážlivé. Jako sketch do pořadu dobré, jako celovečerní film nefunkční...(4.3.2016)

 • - Když se Camilla (Camille Cottin) naštve při rozvážení turistů po Paříži, pronese francouzsky slavnou větu z filmu Hříšný tanec (1987): "Baby nebude sedět v koutě." (hansel97)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace