Reklama

Reklama

Pařížská blbka

  • Francie Connasse, princesse des coeurs (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Když je vyhozena z dalšího zaměstnání, třicetiletá Camilla, blbka od narození, se rozhodne s ordinérním životem nadobro skoncovat. Cíl je jasný: zaslouží si mít život lepší než zbytek lidstva. Nemůže se přece takhle trápit – jezdit veřejnou dopravou s ostatními lidmi nebo pracovat pro šéfa se smradlavým dechem! Ne – Camilla si zaslouží mnohem víc. Jedinou vhodnou možností je stát se šlechtičnou. Aby už nikdy nemusela pracovat a mohla trávit svůj volný čas s VIP osobnostmi jako jsou Jay Z, Beyoncé nebo Vanessa Paradis, rozhodne se opustit Francii a odletět do Velké Británie. Právě tam se nachází poslední svobodný princ, který nemá žádnou vadu (i když je to zrzek, ale co už), a který je v produktivním věku – princ Harry. A ačkoliv se brány Buckinghamského paláce ne a ne otevřít, Camilla je rozhodnutá, že s princem to bude láska na první pohled. (Indigo Film)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (46)

hous.enka 

všechny recenze uživatele

Nejen že mi Connase, Princesse de couers nebyla sympatická, ale ona je i hloupá. Tak primitivní vtípky jsem opravdu nečekala. Miluju komedie-parodie, ale nesmějí být vulgární, prvoplánové a takhle debilní. Tohle mě totiž nebavilo, Camille Cottin je ošklivá (a nesympatická, jak už jsem psala) a film Connase, Princesse de couers je jen nechutným výsledkem toho, jak se říká, že Francouzi nesnáší Brity (ač by se všechny Francouzsky nejradši oženily s Harrym, neb William už je ženatý). ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Nápad dobrý, provedení také docela dobré, ale ta postava je tak neskutečně nepříjemná, že se na ní normální člověk vydrží dívat jenom chvíli. Asi v tom případě nejsem normální, protože jsem celý film dal v kuse, ale měl jsem co dělat, abych chvílemi nezačal křičet, jak moc je pitomá. Asi to fakt dobře zahrála. Přínos filmu samotného je nakonec spíše nulový. ()

Reklama

evulienka3 

všechny recenze uživatele

Cuky a Luky na elegantný francúzky spôsob, alebo naozaj podarená ukážka pohľadu na svet a spôsobu myslenia mnohých dnešných mladých ľudí (v tomto prípade dievčat). Dokonalá oddychovka pri ktorej ak pristúpite na "hru" tak sa naozaj schuti zasmejete. Určite mi to ako paródia dnešného konzumného sveta sadlo viac ako nedávno videný Birdemic. ()

GeusX 

všechny recenze uživatele

Hrozná trapárna u které jsem vydržel jen v zoufalé naději, že přijde něco, co by mi připadalo opravdu zábavné. Alespoň bod za snahu o originální způsob natočení komedie skrytou kamerou. Popravdě jsem si prakticky celý film myslel, že je to z velké části jen tak dobře zahrané a jen se to tváří, že je to amatérskou skrytou kamerou nasnímaný reál, ale ono to bylo snad fakticky jen inscenované na netušící lidi... ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Nejhorší je, že jsem se ocitla v pasti v podobě toho největšího podvodu lidstva všech dob - v práci." Život obyčejných lidí není tím pravým životem pro Camillu a ta logicky chce více. Jenže to by se musela umět lépe narodit a nechovat se jako afektovaná kráva rozhazující kolem sebe dementní moudra. Tak nějak jsem přitom intuitivně cítil, že by situace zachycené skrytou kamerou mohly být vtipné, ale nedokázal jsem se postavit na vlnu humoru budoucí choti prince Harryho, takže jsem se za Camillu po celou dobu pouze styděl. Ano styděl, protože mi za ni bylo trapně. Nicméně jednu hvězdu za odvahu jí dát musím. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (1)

  • Když se Camilla (Camille Cottin) naštve při rozvážení turistů po Paříži, pronese francouzsky slavnou větu z filmu Hříšný tanec (1987): "Baby nebude sedět v koutě." (hansel97)

Reklama

Reklama