poster

Pařížská blbka

 • Francie

  Connasse, princesse des coeurs

 • anglický

  Harry Me! The Royal Bitch of Buckingham

 • Slovensko

  Uletená Parížanka

 • USA

  The Parisian Bitch

Komedie

Francie, 2015, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • GeusX
  *

  Hrozná trapárna u které jsem vydržel jen v zoufalé naději, že přijde něco, co by mi připadalo opravdu zábavné. Alespoň bod za snahu o originální způsob natočení komedie skrytou kamerou. Popravdě jsem si prakticky celý film myslel, že je to z velké části jen tak dobře zahrané a jen se to tváří, že je to amatérskou skrytou kamerou nasnímaný reál, ale ono to bylo snad fakticky jen inscenované na netušící lidi...(1.5.2016)

 • hous.enka
  *

  Nejen že mi Connase, Princesse de couers nebyla sympatická, ale ona je i hloupá. Tak primitivní vtípky jsem opravdu nečekala. Miluju komedie-parodie, ale nesmějí být vulgární, prvoplánové a takhle debilní. Tohle mě totiž nebavilo, Camille Cottin je ošklivá (a nesympatická, jak už jsem psala) a film Connase, Princesse de couers je jen nechutným výsledkem toho, jak se říká, že Francouzi nesnáší Brity (ač by se všechny Francouzsky nejradši oženily s Harrym, neb William už je ženatý).(7.3.2016)

 • Mr.KarlAdler
  ****

  Hehe, ono je to překvapivě výborně udělané. Camille Cottin je femme fatale v tom nejzvrácenějším slova smyslu. Blbkovské nápady, ohnivý drive a francouzská přezíravost v jednom. Cokoliv se na plátně zrovna glosuje, je (pro mě neuvěřitelně) stylově promyšlené, plus samozřejmě v rámci té správně nekorektní nálady. Když blbka vysvětluje anglickým postarším dámám, že se dole pro prince Harryho celá depilovala, zdůrazňuje, že to bylo už v Paříži. Protože v místní Anglii není dobrá depilace. Jedním dechem se zamýšlí, že tím se dá vysvětlit, proč mají angličtí muži tak rádi zahrady a keře. Málokdy ztrácí dech.(13.8.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  *

  "Nejhorší je, že jsem se ocitla v pasti v podobě toho největšího podvodu lidstva všech dob - v práci." Život obyčejných lidí není tím pravým životem pro Camillu a ta logicky chce více. Jenže to by se musela umět lépe narodit a nechovat se jako afektovaná kráva rozhazující kolem sebe dementní moudra. Tak nějak jsem přitom intuitivně cítil, že by situace zachycené skrytou kamerou mohly být vtipné, ale nedokázal jsem se postavit na vlnu humoru budoucí choti prince Harryho, takže jsem se za Camillu po celou dobu pouze styděl. Ano styděl, protože mi za ni bylo trapně. Nicméně jednu hvězdu za odvahu jí dát musím.(5.3.2016)

 • Aljak
  ***

  Inšpirácia u Sachu Barona Cohena absolútne citeľná, aj keď Camille nešla až do takých úchylných krajností. Nedá sa teda povedať, že by to bolo niečo extra originálne, ale rozhodne pobavilo. Osobne som očakával podľa podpriemerných hodnotení viacmenej prepadák, ale také zlé to podľa mňa určite nebolo. Niektoré scénky boli skvelé (napr. tá so špecialistom na etiketu, alebo únos psa), no niektoré sa bohužiaľ ocitali až na hranici trápnosti. Ale celkovo podľa mňa ľahký nadpriemer - a keby nebolo Borata a Bruna, tak by som bol určite viac unesený.(17.9.2016)

 • - Když se Camilla (Camille Cottin) naštve při rozvážení turistů po Paříži, pronese francouzsky slavnou větu z filmu Hříšný tanec (1987): "Baby nebude sedět v koutě." (hansel97)