Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krátkometrážní
  • Krimi
  • Dokumentární

Recenze (1 043)

plakát

Poslední aristokratka (2019) 

Průměrná česká komedie, která nemá ambice na to, aby byla něčím víc. Fajn obsazení a výprava, trošku horší humor. Na Českou komerční tvorbu pořád nadprůměr.

plakát

Cruella (2021) 

Brutálně dobré, brutálně vyšinuté a stylové. Skvělé backstory a jeden z nejlepších výkonů Emmy Stone, které asi od dětského filmu je hodně daleko, ale značí dobrý posun Disneyho novým směrem.

plakát

Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021) 

Lepší než první díl, klasičtější slasher s lepší hlavní postavou v podání Sadie Sink zápletkou i krvavými vraždami. Každopádně pořád je to takový průměr, který neurazí ani nenadchne.

plakát

Ulice strachu – 1. část: 1994 (2021) 

Pohodový letní vyvražďvačka, od které se dá i nedá čekat víc. Má pár hluchých míst, kdy dlouho nikdo neumře a hapruje napětí, ale finální scéna v supermarketu to dost vytahuje.

plakát

Black Widow (2021) 

Solidní rozloučení dobře podkreslující dlouho (ne)známou postavu jejím backstory, rodinou a nečekanými zvraty. Ovšem pozornost na sebe možná až moc (třeba účelově) strhává mnou milovaná Florence Pugh.

plakát

Na papíře dobrý (2021) 

Když dáte stand-upovi komikovi volnou roku, aby napsal scénář a zahrál si hlavní roli, dopadne to nějak takhle. Hromada gagů a sketchů za sebou bez hlavy a paty, či pořádných emocí.

plakát

The Falcon and the Winter Soldier (2021) (TV seriál) 

Začátek mě nenadchl. Falcon a Winter Soldier přeci jen nejsou výrazné postavy, aby utáhly vlastní show, ale ve finále to jde do pořádné akce, má to své zvraty a politizace tomu sedí.

plakát

Royalties (2020) (TV seriál) 

Nesympatické postavy i humor, sice dobrá hudba, ale seriálu podkopává nohy stopáž od Quibi, která se na tenhle žánr moc nehodí.

plakát

Dobrý časy (2017) 

Jeden z nejlepších hereckých výkonů Roberta Pattinsona, který je jen podtržen autentickou režií, skvělou kamerou a dynamickým příběhem.

Reklama

Reklama