Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krátkometrážní
  • Krimi
  • Dokumentární

Recenze (1 083)

plakát

Vánoce na spadnutí (2022) 

Nechci od toho kvalitu, jsem tu pro the Lindsay Lohan reneissance, a tu jsem dostal.

plakát

Agent (2022) (pořad) 

Je to fajn, dobré challenge a zajímaví soutěžící. Trošku mě štve, že se tu nedá příliš dobře strategizovat, ale i tak mě to baví. Odhalení The Mole v S1 mě zklamalo.

plakát

Úsměv (2022) 

Skvěle zahrané a skvěle stavící atmosféru, možná ne tak silné scenáristicky, ale prostě to funguje velmi dobře jako horor, na který se zajdete do kina pobavit.

plakát

Umbrella Academy - Série 3 (2022) (série) 

Ve třetí sérii už evidentně tvůrcům dochází šťáva. Děj je zamotaný a nejasný, postav je už zbytečně moc, celou dobu není jasné co řeší a prostě nuda.

plakát

Pomsta na druhou (2022) 

Budoucí klasika, jedna z nejlepších teen komedií od Mean Girls, které to tak trošku updatuju. Za mě nečekaný twist, skvělé hlášky, over the top postavy i výprava a top soundtrack.

plakát

To nic, drahá (2022) 

Film stojící z 80% na twistu, který je ale hodný epizody Black Mirror, ne celovečerního filmu. Jinak natočené dobře, herecky však je hodně patrný rozdíl "kvality" mezi Florence Pugh a Harrym Stylesem, který vedle ní často vypadá až směšně.

plakát

Monstrum (2022) (seriál) 

Asi nejlepší true crime seriál za poslední dobu, velmi dobře vystavěné dobře obohacené o témat soudobé politiky - rasismus, policie, psychické zdraví. Evan Peters v roli dalšího magora snad ještě lepší. Vadí mi jen romantizace některých aspektů.

plakát

Blondýnka (2022) 

Odporné, dehonestující a vyžívající se ve female pain a fetišizaci Marilyn. Fakt nemám slov přijde mi to naprosto neuctivé, o mužských celebritách by tohle nikdo nenatočil. Jediná pozitivní věc je vizuál a Ana de Armas.