poster

Poprvé vdaná (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2013, 98 min

Střih:

Libor Merta
(další profese)
 • CaptNemo
  *****

  Měl jsem štěstí, že jsem představení viděl naživo - navíc v komorním prostředí kavárny Černá labuť, kde jsme seděli v kruhu a uprostřed hrála paní Medvecká. Dodnes tuto hru používám jako příklad toho, jak má vypadat divadlo, nebo ještě lépe - umělecký zážitek. Většina her, které jsem viděl potom, se mi zdála už prostě "málo".(4.3.2019)

 • kocik1
  ****

  Životní příběh jedné obyčejné ženské, která si tak trochu pokaňhala život, určitě stojí za vidění. Taťjana Medvecká dokáže diváka strhnout i v zástěře a se smetákem.:-) A pak nezbývá, než si říct: ve dvaceti nebo v padesáti, každá správná žena by se měla vdát:-)). Ale jestli se jí u toho rozzáří oči stejně jako Taťjaně Medvecké, bude si ji muset její novomanžel pořádně hlídat, abychom pak nemuseli sledovat "podruhé vdaná", potřetí vdaná" nebo taky třeba po desáté...(1.6.2015)

 • marhoul
  *****

  Paní Medvecká jako Tonička! Paní, jejíž život nabral trošku jiný směr, jakmile se jí narodilo nemanželské dítě. V Rusku. Nezbylo jiného štěstí, než-li ta maličká, však ani toto štěstí netrvalo navěky. Příběh o lásce, obětování, zklamání a o nové naději nemá slabého momentu, uteče ani nemrknete a zůstane jen úsměv na tváři a slzy v očích. :-)(2.6.2015)

 • Romanstekl
  ****

  Do teď jsem netušil, jaký neuvěřitelný talent se skrývá v Taťjáně Medvecké, neuvěřitelný výkon, nebo spíš naopak velice dobře uvěřitelný, emoce, smích, klobouk dolů, tato one man show je skvělá!(5.3.2016)