Poprvé vdaná (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2013, 98 min

Libor Merta

Měl jsem štěstí, že jsem představení viděl naživo - navíc v komorním prostředí kavárny Černá labuť, kde jsme seděli v kruhu a uprostřed hrála paní Medvecká. Dodnes tuto hru používám jako příklad toho, jak má vypadat divadlo, nebo ještě lépe - umělecký zážitek. Většina her, které jsem viděl potom, se mi zdála už prostě "málo".(4.3.2019)

Životní příběh jedné obyčejné ženské, která si tak trochu pokaňhala život, určitě stojí za vidění. Taťjana Medvecká dokáže diváka strhnout i v zástěře a se smetákem.:-) A pak nezbývá, než si říct: ve dvaceti nebo v padesáti, každá správná žena by se měla vdát:-)). Ale jestli se jí u toho rozzáří oči stejně jako Taťjaně Medvecké, bude si ji muset její novomanžel pořádně hlídat, abychom pak nemuseli sledovat "podruhé vdaná", potřetí vdaná" nebo taky třeba po desáté...(1.6.2015)

Paní Medvecká jako Tonička! Paní, jejíž život nabral trošku jiný směr, jakmile se jí narodilo nemanželské dítě. V Rusku. Nezbylo jiného štěstí, než-li ta maličká, však ani toto štěstí netrvalo navěky. Příběh o lásce, obětování, zklamání a o nové naději nemá slabého momentu, uteče ani nemrknete a zůstane jen úsměv na tváři a slzy v očích. :-)(2.6.2015)

Do teď jsem netušil, jaký neuvěřitelný talent se skrývá v Taťjáně Medvecké, neuvěřitelný výkon, nebo spíš naopak velice dobře uvěřitelný, emoce, smích, klobouk dolů, tato one man show je skvělá!(5.3.2016)