Lítá v tom (2023)

Tohle mi sedlo. Překvápko. Hádkovi a Svarinské to spolu výborně hraje, fajn dialogy, tohle někdy ráda uvidím znovu. Rajmont s Aničkou skvělí.

Sladký život (2024)

Na Ženy v běhu to nemá, ale když to v těch vedrech člověku nemyslí a neřeší povrchnost, vidět se to dá. V některých částech je to moc fajn, nenáročná pohodovka, hezky obsazená i nasnímaná, škoda přeplácanosti v závěru. Baruška velmi milá.

Prázdniny s Broučkem (2024)

Pět od radosti! Úsměvná pohodovka, překvapení. Konečně příjemný, milý český rodinný film. Bez uřvaných scén a pocitů trapnosti.  Moc fajn!

Kafka (2024) (seriál)

Skvělé pojetí! Moderní, svižné, chytré a zábavné. Kvalitně obsazené, vystavěné i nadabované. Jenom dřevák nebo Germán, neschopný zachytit v Kafkově, byť německy psané tvorbě, český specifický humor, dosud nepochopil, jak vtipný, ironický, sarkastický a cynický Franz Kafka byl.  Fajn, že zavedený pochmurný flastr někdo začal strhávat.

Back to Black (2024)

Slabý, zbytečný film. Fotrovi se dostalo podrbání kulí, o to mu šlo především. Dokument Amy je vynikající, má dostatečnou výpovědní hodnotu, charisma, švih, tahle karnevalová karaoke, mizerně pojatá, zrežírovaná i zahraná je ztrátou času. Oslovili mě jen se seznamovací scénou u baru s kulečníkem, jinak opruz.

Kafka - Milena (2024) (epizoda)

Parádní, konverzační díl obsahující vše. Milena a Franz.

Kafka - Úřad (2024) (epizoda)

Obsazení Karla Dobrého příjemně potěšilo.

Velké oči (2014)

Nejméně Burtonovský Burton, přesto jsem mile překvapená. Zajímavý příběh, skvěle zahraný a natočený. Výborná je i aktuální Timova výstava v Praze.

Jitřní záře - Epizoda 2 (2022) (epizoda)

Regulérní horor! 😆 Výborně natočeno. Tyhle batikované biopijavice, pro které je každý úředník Lucifer...