poster

Vládci Venuše

 • anglický

  Masters of Venus

 • slovenský

  Vládcovia Venuše

Sci-Fi

Velká Británie, 1962, 112 min

Režie:

Ernest Morris

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • dopitak
  ****

  Osmidílný seriál, který je na imdb veden jako 112 minut trvající celek. Přitom i v originálním komentáři v seriálu se tvrdí: Uprchne Pat a Jim ze zajetí Venušanů? Sledujte další díl příští týden. Čili axiom má pravdu. Jo a mimochodem, hodnocení na imdb je 38 %. Podivné, protože kromě nutné poplatnosti době a silnému mírovému poselství se jedná o velmi pěkný seriál, typologicky pasující do někdejšího studia Vega (nebo Magion, chcete-li).(8.10.2010)

 • axiom
  *****

  Tento dvoudílný film jsem jsem viděl asi jako desetiletý kluk po jednotlivých dílech - týden po sobě - v kině jako jeden ze svých prvních scifi opusů. Byl to pro mne vlastně takový iniciační zážitek, neboť fanem scifi jsem dodnes. A stále vidím, jak mně ten film tehdy ohromil, fascinoval a zároveň šokoval. No nebylo to hrozné, Venušani převlečeni v pozemských skafandrech, ale jejich rukavice měly šest prstů! Od toho roku tuším 1967 jsem ten film neviděl, ale asi je to dobře. Jen jednou je to ponejprv. Už si ani pořádně nepamatuji detaily děje, ale tu atmosféru cítím dodnes. Nemohu jinak než za *****.(26.7.2006)

 • harycek
  *****

  Přesně ty samé pocity jako "Axiom" !!!!!(1.11.2015)

 • trollfjord
  ****

  Ja ten film videl v kine jako dva dily. Davali to v nedelnim odpolednim predstaveni, bylo mi nejakych 10 let a byl jsem nadseny. Pred par lety se mi dostala do rukou kazeta s timto filmem ale byla to tak otresna kopie, ze se na to nedalo koukat. Na samotny film si vzpominam velice dobre a vim ze byl na tehdejsi dobu hodne dobre technicky zvladnuty.(26.10.2012)

 • Maskati
  ****

  Přesně tak jako všichni ostatní zde. Bylo mi deset a byl jsem nadšen! V kině Bořislavka dvě sobotní odpoledne po sobě naprosto úžasný zážitek a moje první setkání se scifi filmem.(15.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace