Volně navazující pokračování ve kterém je Duane spolu se svým bratrem odvezen do nemocnice. Odtud se jim podaří utéct a schovat se u stařeny a její dcery. Ale stařena má na půdě také pár monster, které se zde schovávají. Duane chce odejít a monstra jsou prozrazena - dokáže jim pomoci, nebo bude vyzrazeno jejich děsivé tajemství? (Chupacabre)

Knor

Od prvnímu dílu velmi radikální propad. Skoro bez krve, bez nápadu, no prostě skoro nic. Až na pár lahůdkovejch scén v závěru je to spíš komedie se spousty trapnými maskami. ()

Pitryx

Tak masky byly sice na úrovni žáčků první třídy, ale nápad tady byl a to se hodnotí. Alespoň u mne. Děj nebyl podstatný, ale sem tam měl i grády. Občas jsem se dokonce zasmál. Já bych to ohodnotil tak na ten slabší průměr, protože naprosto k ničemu to nebylo. Pokud nečekáte nic na světové úrovni, určitě se podívejte. Konec byl pak zbytečně protažený, mělo to skončit u novinářky a hotovo. Ale zase bych se tak nenachechtal. ()

Nikolas__

Henenlotter se asi vzpamatoval a konečně naservíroval kvalitní šílenost která patří k těm nejzábavnějším horor komediím že začátku devadesátých let. Změnil se i design Beliala, teď vypadal kvalitněji, jinak jsou ale masky katastrofa. Někdy jsem měl záchvaty smíchu s těch naprosto k smíchu scén s mutanty. Každopádně zlepšil se i hlavní hrdina a nad jedničkou má tento film kilometrový náskok. 7/10 ()

Honzissis

Na první díl to nemá, ale stále je to zábavná podívaná... tento díl je více komedíí než hororem a asi kvůli tomu šla kvalita dolů 40% ()