Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Volně navazující pokračování ve kterém je Duane spolu se svým bratrem odvezen do nemocnice. Odtud se jim podaří utéct a schovat se u stařeny a její dcery. Ale stařena má na půdě také pár monster, které se zde schovávají. Duane chce odejít a monstra jsou prozrazena - dokáže jim pomoci, nebo bude vyzrazeno jejich děsivé tajemství? (Chupacabre)

(více)

Videa (1)

Recenze (22)

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Není moc důležitý, že film navazuje na první díl. Dnes už polozapometutý trash, kterej mi teda dal zabrat ... uuuff... To myslím to, že si moc nevím rady s hodnocením ... :)) Děj je o hovně , všude popocházej herci v totálně debilních trapnejch maskách. Ale fakt WTF maskách, to mi hlava nebrala. Nevěděl sem, jestli se mám smát, nebo mi to být celý líto, jak některý filmy prostě chtě nechtě časem upadnou, zestárnou a stanou se z nich trapácký šaškárny (u jiných však naopak !!!! ) ... Trapná šaškárna, tak bych asi film popsal ... Jenže!! Asi 15 mnut do konce se film tak vyhrotí, že jsem dvakrát valil svoje už tak vybulvený bulvy ještě víc, protože co se tam potom už dělo, ... no comment!! :-D Fakt odvážný, nechutný a brutální na svoji dobu!! To mě donutilo zvednout hodnocení o jednu pěknou hvězdičku nahoru ... :) ()

Karamanlis 

všechny recenze uživatele

S tými netvormi zo súkromného obludária pani Ruth to Frank Henenlotter a jeho maskéri trochu prepískli. Sú to totiž stvorenia tak groteskné, že Basket Case 2 vďaka ním pôsobí viac komediálne než hororovo. Našťastie tu je výborný Belial, dostávajúci výrazne viac priestoru než v jednotke, ktorý to celé drží ako-tak nad vodou... bohužiaľ tentokrát sa z jeho strany divák nedočká takmer žiadneho nápaditého mordu a film sa viac zaoberá jeho skrytými citmi než vražednými animálnymi pohnútkami, ktorému boli tak vlastné v jednotke, čo mi vzhľadom k tomu, že Henenlotter, ktorý tu evidentne disponoval väčším rozpočtom než vo svojej celovečernej prvotine určite nie je ten typ, čo by bál nejakej tej štedrej gore nádielky prišlo trochu čudné... ()

Reklama

oLí odpad!

všechny recenze uživatele

......už předešlý Frankenhooker nabral mírný pokles kvalit filmů Franka Henenlottera, ale pořád to byla zábavná a vtipná úchylárna se špetkou romantiky, nepřepálenou stopáží a pěknýma kozama. Co ale Henenlotter scénářem i režií provedl s pokračováním své prvotiny, k tomu nevím co říct, co si o tom vůbec myslet. Tohle je úplně něco jiného než první Basket Case. A je to hrozný. 1/10 ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

A sakra, tady ten propad kvality je minimálně o dvě třídy. Nejen, že se Belial dočkal nepovedených kosmetických změn, on se i povahově zklidnil, skoro "zfotrovatěl." A nepotěší ani panorama groteskních monster, jejichž vizáž se vrátila do sedmdesátých let. Dvojka vůbec působí dost bezzubě, oproti jedničce až okleštěně. Ani si nechci představit, jak by dopadlo pokračování výborného Brain Damage. ()

PetrPan 

všechny recenze uživatele

Jednička byla zábavná bizarní blbůstka se střípky hororové atmosféry a slušnou porcí krve, druhé pokračování je prachsprostá blbost s příšernými maskami a vůbec vším, od herců až po scénář, dokonce chyběly i animované sekvence s Belialem. V celém tom "děsběsu" však potěší jedna osamocená vydařená scénka jako vystřižená z Vetřelce, máte-li tedy smysl pro nadsázku, a právě za ni jedna ušmudlaná hvězdička přilétá. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama