Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Volně navazující pokračování ve kterém je Duane spolu se svým bratrem odvezen do nemocnice. Odtud se jim podaří utéct a schovat se u stařeny a její dcery. Ale stařena má na půdě také pár monster, které se zde schovávají. Duane chce odejít a monstra jsou prozrazena - dokáže jim pomoci, nebo bude vyzrazeno jejich děsivé tajemství? (Chupacabre)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (24)

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Není moc důležitý, že film navazuje na první díl. Dnes už polozapometutý trash, kterej mi teda dal zabrat ... uuuff... To myslím to, že si moc nevím rady s hodnocením ... :)) Děj je o hovně , všude popocházej herci v totálně debilních trapnejch maskách. Ale fakt WTF maskách, to mi hlava nebrala. Nevěděl sem, jestli se mám smát, nebo mi to být celý líto, jak některý filmy prostě chtě nechtě časem upadnou, zestárnou a stanou se z nich trapácký šaškárny (u jiných však naopak !!!! ) ... Trapná šaškárna, tak bych asi film popsal ... Jenže!! Asi 15 mnut do konce se film tak vyhrotí, že jsem dvakrát valil svoje už tak vybulvený bulvy ještě víc, protože co se tam potom už dělo, ... no comment!! :-D Fakt odvážný, nechutný a brutální na svoji dobu!! To mě donutilo zvednout hodnocení o jednu pěknou hvězdičku nahoru ... :) ()

oLí odpad!

všechny recenze uživatele

......už předešlý Frankenhooker nabral mírný pokles kvalit filmů Franka Henenlottera, ale pořád to byla zábavná a vtipná úchylárna se špetkou romantiky, nepřepálenou stopáží a pěknýma kozama. Co ale Henenlotter scénářem i režií provedl s pokračováním své prvotiny, k tomu nevím co říct, co si o tom vůbec myslet. Tohle je úplně něco jiného než první Basket Case. A je to hrozný. 1/10 ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Po osmi letech se Henenlotter rozhodl, že uzrál čas, aby natočil pokračování Proutěného košíku. Nastřádal víc peněz než minule, takže si mohl dovolit zainvestovat do vícera gumových masek, které si ochotně nasadilo několik podřadných herců. No každopádně bych zas až tak velký rozdíl v kvalitě obou filmů neviděl. Už ani jednička nebyla žádné terno, ale spíše průměrné béčko a tady tomu nebylo jinak. Jediný rozdíl vidím v tom, že se tady opravdu jedná spíše o hororovou komedii, nežli hororové drama jak tomu bylo prve. Tím pádem bylo jasné, že i atmosféra bude působit trochu odlišněji, ale kupodivu mi to ani moc nevadilo. Vražd zde bylo dost, ovšem i tentokrát se většina toho podstatného (co by divák chtěl vidět) odehrává mimo záběr kamery, nebo jsou vidět jen obrysy zúčastněných. Režisér to tentokrát chtěl více okořenit a přidal nám zde celou řadu nových monster, ovšem jaksi pozapomněl upravit scénář tak, aby dělali i něco jiného než jen stáli v pozadí, seděli na WC, nebo chodili po domě. Takže Belial stejně musel dělat veškerou práci za ně. Jeho nový vzhled se mi ovšem moc nelíbil. Stejně jako jeho umírněnost – naštěstí několik lidí přece jenom zamordoval. Ale zas si chlapec alespoň pořádně „vrznul“, což se o jeho bratrovi říci nedá. Jestliže jsem dal jedničce 60%, tak tady musím však těch deset ubrat. Přece jenom byl vidět mírný pokles v již tak hodně průměrné úrovni. 50% ()

ledzepfan 

všechny recenze uživatele

Pokračování velmi osobité jedničky se nese v dost odlišném duchu. Tentokrát už to není komorní a smutný příběh o tragickém vztahu dvou bratrů navzájem na sobě závislých a společně ztracených v nepřátelském světě, ale spíše absurdní a bizardní sociologická "pohádka" o hledání bezpečného místa(možná domova) a přátel. Grotesknost vybičovaná do závratných rovin tomu zdánlivě dodává komický charakter, ale znova-stejně jako u prvního dílu-jde o příběh hlubší(nebo spíše chytřejší) než se zprvu zdá. Henenlotter prostě umí(a chce) svá témata divákovi předkládat v nekompromisně divném a trashoidním balení a nabízí syrový zážitek tam, kde by jiní sklouzávali k melodramatu nebo efektnímu artu.... Abych to zase nepřechválil BC2 je opravdu kvalitativně o level níže než jeho předchůdce, technicky to má dost much a celkově se může snadněji stát, že to nenaladěnému divákovi prostě nesedne = Svéhlavá a zajímavá divnost. ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

A sakra, tady ten propad kvality je minimálně o dvě třídy. Nejen, že se Belial dočkal nepovedených kosmetických změn, on se i povahově zklidnil, skoro "zfotrovatěl." A nepotěší ani panorama groteskních monster, jejichž vizáž se vrátila do sedmdesátých let. Dvojka vůbec působí dost bezzubě, oproti jedničce až okleštěně. Ani si nechci představit, jak by dopadlo pokračování výborného Brain Damage. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama