poster

Dobrodružství v divočině 2: Ztraceni v Africe

 • Kanada

  Against the Wild 2: Survive the Serengeti

Dobrodružný

Kanada / Jihoafrická republika, 2016, 91 min

Scénář:

Richard Boddington

Producenti:

Jesse D. Ikeman

Zvuk:

Joe Morrow
(další profese)
 • hygienik
  ****

  Against the wild 2 do veľkej miery opakuje zvraty 1, len tajgu nahradila savana. Oba filmy sú pre dospelých tuctové, jednoduché, obohraté a všedné. To ale neznamená, že to tak nutne vidia aj deti, skôr naopak. ATW2, som dal hviezdu navyše rád, lebo som ho tým vytiahol z čiernych čísel, kam obsahovo ani kvalitatívne určite nepatrí.(3.9.2019)

 • Ryuuhei
  *

  Chápu, že je to dětský film, asi bych ho v 10 letech taky žral, ale z mého třicátnického pohledu to byla zkrátka blbost, kde si v pohodě detští hrdinové nechali týpka na pospas divočině, magicky zakládali oheň z ničeho a celkově propluli jinak nebezpečnou africkou divočinou s ještě větší grácií, než by dokázal Bear Grylls. Copak ten by se dokázal spřátelit se třeba slonem? Ne, tohle bylo prostě špatné.(11.7.2020)

 • Seal269
  ***

  Hodnocení zdejších snobů zas úplně mimo realitu. Žádnou vysokou kinematografii od toho nečekejte, ale jako víkendová oddechovka kdy chcete zabít čas třeba s dětmi, když je venku hnusně to funguje úplně v pohodě. Kdybych byl malej, tak budu nadšenej :)(12.5.2019)