poster

Americký chopper: Senior versus Junior (TV pořad)

 • USA

  American Chopper: Senior vs. Junior

Reality-TV / Komedie / Sportovní

USA, 2010, 60 min

Producenti:

Paul Baker

Střih:

Erik Rosenbluh
(další profese)
 • argo.smile
  odpad!

  Už sa riešia iba rodinné problémy jedného fúzateho burana s jeho nevdačnými synmi, kde jeden z nich sa tvári ako veľký podnikateľ a druhý je chúďatko looser od prírody. Motorky sú už len akési krovie aby sa nepovedalo. Ale patriotizmus a americké reči si zachovali jOU,jOU .(29.5.2018)

 • padlar
  *

  Původní Americký chopper se mi docela líbil. Tato poslední série je pro mne naprostým zklamáním. Pořad již vůbec není o stavbě motorek, ty jsou tam jen takové křoví na pozadí, ale je jen a jen o jedné disfunkční rodině.(28.7.2018)

 • Trixinka
  **

  Když kluci stavěli motorky, tak to byl super pořad. Jak se začali hádat a rozešli se, šla stavba motorek k ledu, a řeší pouze rodinné trable. Nudaaa, na to máme jiné pořady.(20.4.2020)

 • mikruu
  odpad!

  Jak už jsem psal v komentáři k Americkému Chopperu. První série dobrá. Stavěli motorky. Pak se to zkazilo. Rodinné hádky, neschopný a nepoužitelný Michael ( k čemu tam vůbec je?), a ty jejich věčné charitativní akce. Nechápu. Koho to zajímá. Má to být o stavění motorek, tak ať tam nedávají blbosti které s tím nesouvisí!!! A to že se rozdělili bylo zajímavé jen v tom, že v pořadu stavěli dvě různé motorky.(20.3.2020)