20 Matches

Krátkometrážní / Drama / Horor
USA, 2015, 10 min

Ako vyzerá príbeh, ktorý je odrozprávaný počas toho, ako zhorí 20 zápaliek? Na túto otázku odpovie Nina Rausch v tomto desivom krátkometrážnom horore o vrahovi z Viedne. (Marceloo)

Marceloo

Ako vyzerá príbeh, ktorý je odrozprávaný počas toho, ako zhorí 20 zápaliek? Na túto otázku odpovie Nina Rausch v tomto desivom krátkometrážnom horore o vrahovi z Viedne. - Toto je riadne creepy príbeh. Len je velká škoda, že je to len fikcia. Príbeh je bravúrne napísaný a režisér má parádnu fantáziu so schopnosťou prezrádzať tie najmenšie detaily, ktoré človeka zasiahnu. Dokonca tu dostalo priestor aj dievča zo Slovenska. Prevedenie je špičkové a atmosféra vynikajúca, ale odporúčam pozerať tento snímok v neskorých nočných hodinách a v úplnej tme, pretože takto dokáže vydesiť a spôsobiť príjemné běhání mrazu po zádech. ()

SOLOM.

Nina Rausch zapálí a sfoukne 20 zápalek – za 20 obětí (přistěhovaleckých žen) rakouského sériového vraha. Pojďme si vyslechnout zajímavý příběh, který měl i za těch necelých deset minut vcelku zajímavou atmosféru – a to se tu prosím jen vypravoval příběh – bez jakýchkoliv digi / speciálních efektů, krve (jen formou slov) což by tvůrcům mohl závidět nejen filmař… ()

Scraffy

Zaujímavý nápad a aj poňatie. Nina Rausch je super a vedel by som si predstaviť aj viac fikcií s ňou alebo aj s niekým iným. ()