Během padesátých let 20. století se francouzské věznici Pont-l’Evêque začalo říkat „Šťastný žalář“. Její ředitel nestál o to, aby se ho ostatní báli. Chtěl být všemi oblíbený. A tak vězni dostali možnost telefonovat, starat se sami o své peníze, zvát si na návštěvy manželky a přítelkyně, pořádat večírky, využívat denní i noční propustky a vzájemně si udělovat osvědčení o dobrém chování. Ale to už je dávno. Nyní prezident sdružení Šťastného žaláře, policejní poručík Julien Roussel, pořádá vzpomínkovou akci v již uzavřené věznici. Na večírek jsou pozvaní zástupci z řad veřejnosti, bývalí zaměstnanci a propuštění vězni. Zábava je v plném proudu, když je v kryptě objevena oběšená mrtvola, oblečená ve staré vězeňské uniformě. Obětí záhadné vraždy není nikdo jiný než soudce Daniel, osmašedesátiletý dědic vážené rodiny Pont-l’Evêque. Vyšetřování dostávají na starost dva bratři, kteří na první pohled nemají nic společného. Podaří se jim odhalit vraha? (TV Prima)

kolemjdouc

tentokrát  slušný scénář srazil výběr a práce herců.Pro mě dosti zklamání protože jsem skalní fanda Vražd v.... a je to snad jediný pořad na který se každou středu těším ()