Pick Up, Put Downs (S03E04) (epizoda)

Pick Up, Put Downs

Komedie / Talk-show / Sportovní

Velká Británie / USA, 2019, 1 h 1 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

Proč se jen tak ze srandy neoddat potrhlosti?(12.2.2019)

Tak kdo vyhrál tu Bitvu o Británii?(17.2.2019)

Pick Up, Put Downs V tomto díle uvidíme: James si nandá brýle; Jeremy bude napodobovat psa; a terorista se zakousne do pikantního občerstvení. Teď vážně. Spatříme díl zaměřený na vozidla typu pick-up. James osedlá Mercedes X-Class, díky němuž bude vyrábět elektřinu pro vesnici, Richard bude orat za pomocí svého vybraného Ford Ranger 4x4 Wildtrak a Jeremy používá Volkswagen Amarok pro pohánění čerpadla k zavlažovacímu systému, v téže vesnici. Zavlažovací kousek se krutě nevyvedl, nicméně ta situace se nedá popsat slovy. Během oběda, kdy jsem měl domácí sekanou, kousek ze mě vylétl přímo na monitor, během salvy smíchu, jenž způsobil právě Clarkson s jeho zavlažovacím pohonem. Pak následuje svržení tří známých diktátorů - Kim Jong Clarksona, May Tse-tunga a Dick Pota. Po upovídané uličce jsme se dostali k testu vozu - Jaguar XE - tedy k upravené verzi "Project 8". Jakožto milovníka Jaguárů, srdce mi zaplesalo, nejen po sekané, ale i po XE SV Project 8, jsem začal slintat, jak kdybych trpěl slintavkou. Avšak když to vezmu celkově kolem a kolem, jednalo se o trochu slabší díl a bohužel to nezachránilo ani přes 2600 ran, Cal. .50 (kalibr 50), vystřelených Jeremym Clarksonem z korby Amaroku.(8.2.2019)