Sea to Unsalty Sea (S03E11) (epizoda)

Sea to Unsalty Sea

Komedie / Talk-show / Sportovní

Velká Británie / USA, 2019, 1 h 12 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

Fajn výlet napříč Gruzií a Azerbajdžánem, které jsem měl ve své mysli zafixované, jako země, kde tamní obyvatelé obcují s dobytkem všeho druhu a jsou civilizačně celkově nezasažení, což nebylo daleko do pravdy. Ve větších městech je ovšem život na poměrně vysoké úrovni. Docela jsem zíral. Na projížďku si vzali kluci docela nabušená auta a zejména v chudších oblastech, kde jezdily výhradně Lady, musely tamním domorodcům vypadat oči z důlků. Nejvtipnější byla rozhodně zastávka v domě Stalina a následná projížďka s jeho hlavou na přední kapotě. Ti tři jsou zkrátka úžasní a zrají jako víno.(2.5.2019)

"Takže jsme si řekli, že pokud musíte jet přes tisíc kilometrů na večeři, jaké auto by na to bylo nejlepší?" ... aneb nejzdařilejší dokumentární počin o Gruzii všech dob.(16.4.2019)

Pěkný cestopis, s trochou politické příchutě, tentokrát bez zbytečných kravin. Ani mě nepřekvapilo, že jim na té rovince pro F1 uzavřeli dopravu.(4.5.2019)