poster

Sami s duchy (TV pořad)

 • Česko

  Paranormální jevy s Nickem Groffem

 • USA

  Paranormal Lockdown

Reality-TV

USA, 2016, 45 min

 • Charvy.666
  odpad!

  To jako vážně??Týhle produkci jak z TV Barrandov dá někdo čtyři nebo dokonce pět hvězd???Tohle dílo je uvěřitelný asi jako reportáž o pizze která se snědla sama.Horší herecký výkony než poslední film Lorenzo Lamase.Děsný...(22.6.2017)

 • Asmodin
  odpad!

  Ke sledování mě přitáhl Nick Groff, který byl týmem Po stopách duchů, se kterými skončil, protože se mu narodilo děcko. Od té doby asi došly peníze. Pořad je parádně rozkouskovaný na reklamy. S mizerným vybavením a bez důkazů, který by vás přesvědčil, že vůbec "něco" existuje, protože aktéři si můžou žvanit co chtějí.(23.11.2019)

 • Monicina
  ****

  Mňa to bavilo. Spomedzi relácii podobného typu jednoznačne to lepšie. Páčili sa mi moderné metódy, o ktorých som dovtedy nevedela, že vôbec existujú., napr. Xcam SLS - Structured Light Sensor. Hlavní protagonisti boli dobre zohratí, narozdiel od série Duchové Shepherdstownu, kde to členom tímu spolu vôbec neladilo.(4.7.2018)

 • Janega
  **

  Tieto duchárske seriály mám rád, no Paranormal lockdown je len z mnoha iných, ktorý navyše neprináša nič nové. Skrátka prídu, majú nejaké pocity, občas duchovia niečo trepnú dve na tri a po 3 dňoch prídu k záveru, že tam straší. Ale vždy sa vyspia do ružova.(9.1.2021)

 • contreras
  odpad!

  Tak tohle je opravdu ta největší zhovadilost a zprznění ze všech zhovadilých zprznění... a to jsem nějakej (!!!) znalec v tomhle oboru :D Na Long Island médium se dá alespoň koukat jako na reklamu na Lybar, nebo co si to ta píča stříká na palici.. Po trestním stíhání Rescue Mediums volám stále a snad se jednou dovolám.. Vážení přátelé, na tuto fekálii ale neexistuje žádný metr. Vlastík Plamínek by se měl vydat na vražednou stezku a vykonat alespoň jednou něco kloudného, protože se musí i on cítit trapně, když je jeho branže takto mrvena...copak všichni duchové, křišťálové koule, karty, kůstky, lógry od kafe a podobný pičoviny mlčí a tím pádem souhlasí s jejich znásilňováním? Vlastíku! kdo jiný, když ne ty? Kdy jindy, když ne teď? Prosím, začni zabíjet. Ihned !(22.5.2017)