poster

Motörhead: Clean Your Clock (koncert)

 • Velká Británie

  Motörhead: Clean Your Clock

Hudební / Dokumentární

Velká Británie, 2016, 120 min

Hrají:

Lemmy, Phil Campbell
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vygamba
  *****

  Pohled na Lemmyho byl pro mě zprvu celkem šok. Je vidět, že zdravotně na tom opravdu dobře není, ale po hudební stránce to je poznat velmi obtížně. Lemmy prostě je synonymum pro rock'n'roll a jakýkoliv koncert, tento nevyjímaje, prostě stojí zato zhlédnout.(14.1.2018)

 • KanjiVital
  *****

  LEMMY měl pár týdnů před smrtí. Zubatá si na něj těžce brousila kosu. Přesto nepůsobí jako karikatura sama sebe. Loučí se s grácií sobě vlastní a s pozemským životem... ikona, která navždy přetrvá v našich srdcích (objektivnost ode mě neočekávejte), protože LEMMY byl a bude jenom jeden... motörhead!!!(11.1.2018)

 • arcticsky
  *****

  Není možné být jakkoliv objektivní při pohledu na opravdového rockera, který drží tu svou basu až do nejzažšího konce...skvělý koncert!(8.9.2018)

 • Fox85
  *****

  Co k tomuto koncertu napsat? Kvalitně nasnímané vystoupení, které ani jednu minutu neztrácí energii a útočí na každou rockerovu buňku(28.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace