poster

U trati (festivalový název)

 • Rumunsko

  Dincolo de calea ferată

 • angličtina

  By the Rails

Drama

Rumunsko / Itálie / Švédsko, 2016, 88 min

Scénář:

Cătălin Mitulescu

Kamera:

Liviu Marghidan

Producenti:

Daniel Mitulescu

Zvuk:

Thomas Huhn
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martin741
  ***

  Mohli tam dat aspon region, v ktorom sa to odohrava, takyto pribeh sa vojde kamkolvek, a do hociktorej krajiny : 50 %(9.2.2021)

 • Bebacek
  **

  Díky bohu za tu pěknou herečku. A její poprsí bez podprsenky.(7.7.2016)

 • radektejkal
  ****

  Adrian se vrací po roce domů, kde ho čeká, nebo již nečeká, absolutně svůdná žena Monika a synek a zjišťuje, že její tělo může být pro něj definitivně ztraceno. To, co mu během roku sešlo z mysli (protože z očí), se této noci vrací s palčivou viditelností a žádostivostí. Všemi civilními prostředky se jí snaží získat zpět. Začíná dlouhá noc, která rozhodne o tom, zda zůstane nebo se vrátí ke své šéfové do Itálie. Tam si nechal dvířka, pro všechny případy, stále otevřená. Pozn.: A kdy se rozhodlo? V okamžiku, kdy projíždějící vlak donutil Moniku přejít na Adrianovu kolej. O těchto věcech se nehloubá logicky ani mysticky, prostě se takové stávají.(2.8.2019)

 • Agoran
  *****

  Skvěle budované komorní napětí, které kontrastuje s odlehčeným pozadím rumunské veselky doplňuje zručná kamera a dobrá hudba. Nápaditě napsané drama je jedním z nejlepších filmů 51. ročníku KVIFF.(11.7.2016)

 • Fajla
  **

  Nemůžu si pomoct, ale tohle se mi opravdu moc nelíbilo. Audio-vizuálně ten film působí velmi zajímavě a dokáže vás vtáhnout. Prostředí poblíž železniční trati působí takovým zneklidňujícím dojmem na jedné straně a zvláštně přitažlivým na straně druhé. Když vás ale pojetí filmu a prostředí vtáhne, nakonec zjistíte, že děj je dost prázdný a že hlavní hrdinové jsou otravní lidé, se kterými se prostě nedá sympatizovat. 40%(6.7.2016)