Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krátkometrážní
  • Dokumentární
  • Krimi

Prezidentka (2022)

V Praze nikdy neprší. Na hřbitově se zeleným porostem padají kýčové vločky. Nikde se neválí vajgly, všichni jsou krásní, čistí, bílí. Aby to bylo korektní, na Q&A s prezidentkou posadí do publika malou černošku. Nabijte si hodinky, x-krát je budete kontrolovat a hypnotizovat ručičky, aby se posunuly. Děj o ničem, je to jasné jak facka už z plakátu. Ztracený střevíček à la Popelka over the top, ale to bylo nic oproti momentu, kdy se na vánočním plese začala zpívat česká hymna. Málem mi vypadly oči z důlku a zalkla jsem se.

plakát

Láska hory přenáší (2022)

Konečně NORMÁLNÍ střední proud – romcom bez genderových stereotypů, šovinismu a prvoplánových sexistických hlášek. Je to vtipné, vypravěčsky nápadité a Anna Fialová v roli nevěsty je prostě skvělá. Díky a gratulace Kateřině Buzkové, Danielu Brogyányimu a Jakubovi Machalovi, jejichž je Láska producentským, potažmo režijním debutem.

Posel (2012)

Chlapi prdí, dětinsky se honí na kole a konstantně chtějí sex. A ženský jsou od toho, aby na tom kole musely jezdit s nima a dávaly jim sex. Opravdu hluboké. Jo a kdybyste to nevěděli, tak "po třicítce je každá černej Petr".

Crash Road (2007)

Mnohem lepší než Pusinky od Babinské. Narozdíl od nich Agáta nic neukáže, protože proč taky + její postava je fajn v tom, jak se nedá! Stěžovat si na product placement je přízemní, stejně jako předsudečně podceňovat Hanychovou. Filmařsky to sice není kdovíjaké, ale mezi všemi těmi prcacími nadrženými teen komediemi té doby je tohle vlastně výjimečná věc.

Lajna (2017) (seriál)

(K)anální humor.