George Stobbart

Hlavný hrdina má hrozný deň, kedy sa mu poserie všetko čo príde pod ruku a zakončí ho tým, že sa opije v bare s neznámym chlapíkom. Ten ho však následne unesie a využije na svoj experiment, po ktorom sa z neho stane polo-ľudské, komárovité monštrum... Mal som z toho pocit určitej inšpirácie starým dobrým Darkmanom, kde sa zúfalý vnútorný boj hlavnej postavy medzi dobrom a zlom dral do popredia podobne ako v tomto prípade. Akurát, že "Sucker" nemá ani Darkmanovu hĺbku, ani štýl či zábavnosť iných monster snímkov a celkovo mi prišiel dosť nezáživný. Hlavný záporák sa síce trochu podobal na hororovú ikonu Jeffreyho Combsa, to je však viac-menej jediné, čo mi z toho ostalo v pamäti. ()

SeBig

Tak já tedy nevim, ale podle mejch genialních výpočtů a jako zdejší NEJLEPŠÍ hororový expert i když je to romantická komedyja soudím, že jde o uplně stejnej film jako Sucker z roku 2013 tak vo co tu doprdele jde? Jelikož jsem ted trochu v podnapilém stavu tak jsem líný a jsem líný i mimo to, tak bych byl rád kdyby to někdo..třeba nějaký opravářský expert spravil.. protože celkem mě to znervoznuje.. co se týče filmu.. pár vtipných scén se našlo, ale jinak je to ultra levnej zedkovej brak (nejspíš trochu tý inspirace od tromy byla ale nevyšla) ()