Iné Kafe - Spomienky na budúcnosť

všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
Slovensko, 2003, 3 min

Vratko Rohoň

Pieseň Spomienky na budúcnosť je v poradí trinástou skladbou z piateho oficiálneho albumu hudobnej skupiny Iné Kafé. Album s názvom "Bez udania dôvodu" vznikol v máji 2003 v zostave Vratko Rohoň - gitara a spev, Peter Forus Fóra - basová gitara a vokály, Ján Rozbora - bicie nástroje. K songu Spomienky na budúcnosť natočili videoklip zostrihaný z reportážnych záznamov z oblastí, kde zúria geopolitické konflikty. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Pieseň "Spomienky na budúcnosť" je v poradí trinástou, predposlednou skladbou z piateho oficiálneho albmu bratislavskej hudobnej skupiny Iné Kafe. Album sa volá "Bez udania dôvodu". Nahrali ho v máji roku 2003 v zostave Vratko Rohoň - gitara a spev, Peter Forus Fóra - basová gitara a vokály. Bubeníka Jána Rozbora si vypožičali z kapely Vanilla Club. Ku songu "Spomienky na budúcnosť" natočili videoklip zostrihaný z reportážnych záznamov z oblastí, kde zúria geo-politické konflikty. *** ()

corpsy

Zrejme najvýstižnejší text, aký som kedy v rámci aktuálneho ( už niekoľko rokov trvajúceho ) svetového diania počul. Klip je zmeskou archívnych záberov. Ale ja sa predsa len ešte raz spýtam ´´povedz mi, nemáš už toho dosť´´?. ()