90 dní do svatby (TV pořad)

90 Day Fiance

90 Days To Wed

Reality-TV

USA, 2014, 50 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

V první řadě, proč jsem se rozhodl tento pořad sledovat. Kromě toho, že sám jsem se namočil do podobné šlamastiky (a naštěstí zavčasu vycouval), mě holt baví sledovat vztahové záležitosti, dramata a lidskou blbost se jich týkající. Navíc, dokud se můžu jen královsky bavit a vědět, že se to mě, osobně, nijak netýká. Toť info hlavně pro maskulinní mravokárce, kteří by měli cokoliv k tomu, že koukám na pořady pro ženské. Teď ale k pořadu - budu sem přidávat odkazy do svého deníčku, protože se zkrátka tak dlouhé texty do komentáře nehodí. Zhodnocení první série z roku 2018.(8.4.2018)

je to odpočinkové a docela zábavné :-) samozřejmě o lásce to není a o to větší sranda to je(8.11.2017)

Je to takove lehce bulvarni, ale myslim ze docela informativni :) Kdyz se v praci nudim tak obcas zabrousim krome csfd i na emerikn tablojd a pokud vim, tak drtiva vetsina paru z tehle reality Show se rozesla (rozvedla, zazadala o rozvod). Nejhutnejsi byla ta obtloustla a prihloupla White trash Danielle, ktera si privezla o bambilion let mladsiho Mohameda z Maroka (nebo to byl Tunis? Kazdopadne "nafri"). To byl snatkovy podvodnik jako blazen, ale te blaznive megere to nevadilo. Oboustrannou a zdravou lasku jsem jim tam neverila bohuzel nikomu. Ale fakt docela zajimave, kdysi strasne davno jsem take stala pred volbou jestli mam o tyhle viza zazadat, ale nastesti jsem to neudelala. Muj objekt tehdejsiho zajmu se momentalne nachazi ve vezeni v Texasu. Za znasilneni a pokus o vrazdu sve manzelky. To bylo myslim, prevelike stesti, ze jsem tehdy o zadne takovedle viza nezadala a radeji jsem se zacala kamaradit s Klenotem!(23.1.2017)