Joheun nal (TV seriál)

• angličtina

One Sunny Day

Romantický

Jižní Korea, 2014, 10x12 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Pokud máte prázdnou hlavu a chcete se napít jemně voňavého čaje :). ■ Zvláštní a příjemné. Zvláštní už formátem - deset dvanáctiminutových epizod zveřejněných na webu. Zvláštní potkáváním, míjením a křížením. Zvláštní teplými tlumenými barvami a hudbou. Zvláštní tím, že většinu času se dva lidé vlastně úplně nepotkají a to i když jsou spolu. Líbilo se mi, zaujalo. Vlastně zaujal už samotný výběr herců - oba jsem znám, nezklamali, potěšili. Je mi příjemné dívat se na filmy točené na Jeju. ■ Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=pTNADVTXitw(21.4.2017)

Další z krátkých korejských seriálů, momentálně v délce obvyklého filmu, nabízející solidní práci, na kterou se dobře kouká, i když se nejedná o žádné uhrančivé dílo. Děj je pouze o tom jak dvě osoby, které se rozešly se svými partnery, svede pár náhod dohromady a díky nim se začnou pomalu sbližovat. ■ Ji-Sub So a Ji-Won Kim spolu vypadají dobře i přes cca 15ti letý rozdíl.(19.6.2017)

Veľmi pekné, poetické, nežné a k tomu Ji Sub So.... krásne dve hodiny.(31.7.2020)