poster

Lazy Eye

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2016, 87 min

Režie:

Tim Kirkman

Scénář:

Tim Kirkman

Kamera:

Gabe Mayhan

Hudba:

Steven Argila

Producenti:

Tim Kirkman

Střih:

Caitlin Dixon

Scénografie:

Frances Lynn Hernandez

Kostýmy:

Wendy Chuck
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bllm
  ****

  Ale jo, docela se mi to líbilo. Jednoduchej příběh, v podstatě o dvou postavách a úplně to stačí. Až na představitele Deana a trochu i jeho postavu. Být v týhle roli podstatně lepší a taky o něco sympatičtější herec byl by celkovej dojem působivější, a kdyby byla i postava Deana o něco líp napsaná a nechovala se občas tak pitomě, dosáhlo by to i na 5.(29.4.2017)

 • sochoking
  ***

  Keby som bol gay, dám o jednu hviezdičku najviac. Alebo nie; stačilo by, aby tam boli nejaké sarkastické vtipné hlášky...(11.5.2017)

 • Dzeyna
  ***

  Život, nic víc.(3.5.2017)

 • zolo
  ****

  Já tyto konverzačky můžu, ale chápu, že pro některé to nebude to pravé ořechové. Tento typ filmů jsou pro ty, kteří už nějakou tu životní zkušenost mají a dokážou ve vyřčeném a hlavně v tom nevyřčeném číst to, co se nedá zprostředkovat bez odžitého. Jak mnoho zásadního se děje ve vztahu ve chvílích, kdy se zdánlivě neděje nic, jistě vědí ti, kteří nějaký delší pátek ve vztahu byli. V tomto filmu to je: vzpomínka, chuť, je to tam, není to tam, co kdyby, možná, proč tenkrát,..., aby nakonec člověk došel k poznání, že vše je, jak má být, a přes to, že se vzpomínky na malou chvíli oživit dají, přítomný okamžik by zastřít neměly.(14.8.2017)