Madonna: Music (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2000, 10 min

Jonas Åkerlund

Kýčovitý videoklip na stejně tak kýčovitou písničku od Madonny, ale vzhledem k tomu, že to celé bylo původně takhle zamýšleno, tak to člověk Madonně nemůže mít za zlé. Tenhle videoklip se mi zdá jako jeden z nejslabších videoklipů co Madonna má, hlavně ta kreslená část mi přišla otřesná. Navíc Madonna tu na svůj věk vypadá o mnohem starší.(16.8.2013)

SBK nemusím, no pesnička je v pohode. Ale Madonna má aj lepšie klipy.(4.9.2013)

Hey, Mr. DJ put a record on. I wanna dance with my baby. Do you like to Boogie woogie, do you like to Boogie woogie, do you like to Boogie woogie, do you like my dancing?... Takto to rozbalí divoká, americká Madonna na začiatku svojho nablískaného, profesionálne natočeného, video klipu ku titulnej skladbe z jej ôsmeho štúdiového albumu „Music“. I answer: Oh yes, dirty, unholy Madonna, my old sweet baby. I like Boogie woogie... I love your dancing, You cabalistic bitch. I like your "Music“. ***(23.7.2013)

Dle mého průměrná skladba od Madonny, kterou zná snad každý a tento klip se snaží o co největší stylovost, až mně přecházel zrak nad tím vším, co se kolem děje. Drsná Madonna v limuzíně a jediné plus nad tím vším vidím řidiče, kterého si vystřihl parádní Ali G. Na toho se nedá ani v nejmenším zapomenout. Jinak na klip opravdu vcelku nuda. Ale když mi nesedne muzika...klip s tím už moc nenadělá. --- 50 % ---(25.2.2008)

• Marek1991

Žena, ktorá v skutočnosti patrí k takzvanému hlavnému prúdu v pope, no pritom sa paradoxne už dlho hrá na rebelku. Vôbec ju nemusím, jej správanie, hudba, texty, tu ju ten krátky dej zachraňuje, no inak je to opäť plné obscénností, hrania sa na luxus, proste pre mňa otravné.(3.4.2014)

• - Videoklip byl kvůli Madonninu druhému těhotenství natočen s půlročním předstihem oproti vydání singlu. (mihran)