poster

Tony Bennett & Lady Gaga: Live! (koncert)

 • Velká Británie

  Tony Bennett & Lady Gaga: Cheek to Cheek Live!

Hudební / Dokumentární

Velká Británie / USA, 2014, 53 min

Režie:

David Horn
 • Medvedialaba
  *****

  Skvelý koncert, ktorý ulahodí zaujímavým spojením dvoch žánrovo rozdielnych generácií interpretov. Tonny Bennett si citlivo a dômyselne vyberá k spolupráci v duetách talentované speváčky, aby v nich odkryl nespútané muzikantské osobnosti. V Lady Gaga tak spoznávame skvelú jazzovú speváčku s dokonalým frázovaním a precítenosťou. Vynikajúci zážitok!(9.1.2018)

 • PanIncognito
  *****

  Povedený koncert! Lady Gaga je talent... citlivé, nádherné, perfektní, zkrátka dech beroucí vystoupení. Mistr je galantní, osobitý a má šmrnc. Skvěle si sedí! Pestrý, byť jistě nijak přelomový koncert je nejlepší nakombinovat s večerem u sklenky dobrého vína (samozřejmě ve dvou). ;-)(7.1.2017)

 • bearmeedek
  *****

  Hudební pohodička jako když jste v luxusní cukrárně a tam podávají hudbu. Na zákuscích nenajdete třešničku na dortu, protože tady se žerou přímo z misky jenom třešničky. Lady Gaga opět předvedla svůj široký záběr a že umí. Během vystoupení se šestkrát převlékla a předvedla úžasné róby, které ale měly jedno společné – výstřih až na břicho. Dále ještě stihla průběžně „obtěžovat“ Tonyho a dělat mu významné návrhy. Doufám, že Tony není členem hnutí Mee Too. I když, pokud by se držel pravidel a stěžoval si až po dvaceti letech, tak už by to nemusel stihnout.(12.5.2019)

 • D.Moore
  *****

  Prvotřídní koncert. Musím říct, že Lady Gaga, která mě svým obvyklým repertoárem a provokativním vystupováním nikdy pořádně nezaujala, se tady předvedla jako špičková zpěvačka a okouzlující šoumenka. Na slávě Tonnyho Bennetta se rozhodně nijak nepřiživuje, naopak je mu zcela rovnocennou partnerkou. Klidně to mohlo být i delší.(1.1.2017)

 • bohemia_regent
  ****

  V titulcích pořadu uvedeno: český i originální název Tony Bennett & Lady Gaga: Cheek To Cheek Live!(13.1.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace