Reklama

Reklama

Australští zlatokopové

(pořad)
  • Austrálie Aussie Gold Hunters
Dokumentární / Reality-TV
Austrálie, 2016, 45 min

Účinkují:

Lawrence Mooney

Obsahy(1)

Pořad sleduje tři ostřílené zlatokopy, kteří se rozhodnou podstoupit obrovské riziko a zbohatnout na divokém západě australského vnitrozemí. V průběhu dramatických osmi dílů pořadu se podělíme o neuvěřitelné výhody a zdrcující nevýhody sezony těžby zlata, když se nové týmy snaží dodržet vytyčené cíle. Čelí při tom úmornému vedru, hrozným podmínkám, mechanickým problémům a neustálému tlaku. (Viasat)

(více)

Recenze (5)

grizly007 

všechny recenze uživatele

Zajímavé i když i zde to mrví dramaturg , který vše hrotí do maxima tím jak zjevně nechává "herce" vše přehánět. Píchlo se kolo SEZONA V OHROŽENÍ, došel benzín SEZONA V TRAPU, rozbil se detektor KRACHUJEME, jede za námi auto SLEDUJE NÁS A CHCE NÁM SEBRAT ZLATO, začne asi pršet KONEC SEZONY BUDEME MUSET NĚCO PRODAT ABYCHOM PŘEŽILI a tak je to díl co díl. Je to nešvar který kurví všechny podobné pořady, ať je to hledání zlata nebo rybaření atd, vždy každá maličkost = konec sezony. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Takové jednotvárné v poušti a upracované. Ale držel jsem hochům palce, ať se jim náklady na těžbu vrátí. Nalézt jen tam kousek pod povrchem valounek zlata za 50 dolarů potěší. ()

Reklama

kockodan 

všechny recenze uživatele

Plusy: ➕ 1. Žádný sex 2. Žádné násilí, krev, zbraně, vraždy 3. Čistá australská outback příroda 4. Správní lidé se kterými se člověk může identifikovat 5. Dobrodružství, kamarádství, kolegialita a napětí 6. Totální pohodová oddychovka  7. Nelíbí se grizlymu007 a Alexis74  Mínusy: ➖ 1. Bohužel jsem si zde přečetl recenze grizlyho007 a Alexis74 ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama