Australští zlatokopové

Dokumentární / Reality-TV
Austrálie, 2016, 45 min

Účinkují:

Lawrence Mooney

Pořad sleduje tři ostřílené zlatokopy, kteří se rozhodnou podstoupit obrovské riziko a zbohatnout na divokém západě australského vnitrozemí. V průběhu dramatických osmi dílů pořadu se podělíme o neuvěřitelné výhody a zdrcující nevýhody sezony těžby zlata, když se nové týmy snaží dodržet vytyčené cíle. Čelí při tom úmornému vedru, hrozným podmínkám, mechanickým problémům a neustálému tlaku. (Viasat)

Marze

Takové jednotvárné v poušti a upracované. Ale držel jsem hochům palce, ať se jim náklady na těžbu vrátí. Nalézt jen tam kousek pod povrchem valounek zlata za 50 dolarů potěší. ()

grizly007

Zajímavé i když i zde to mrví dramaturg , který vše hrotí do maxima tím jak zjevně nechává "herce" vše přehánět. Píchlo se kolo SEZONA V OHROŽENÍ, došel benzín SEZONA V TRAPU, rozbil se detektor KRACHUJEME, jede za námi auto SLEDUJE NÁS A CHCE NÁM SEBRAT ZLATO, začne asi pršet KONEC SEZONY BUDEME MUSET NĚCO PRODAT ABYCHOM PŘEŽILI a tak je to díl co díl. Je to nešvar který kurví všechny podobné pořady, ať je to hledání zlata nebo rybaření atd, vždy každá maličkost = konec sezony. ()

kockodan

Plusy: ➕ 1. Žádný sex 2. Žádné násilí, krev, zbraně, vraždy 3. Čistá australská outback příroda 4. Správní lidé se kterými se člověk může identifikovat 5. Dobrodružství, kamarádství, kolegialita a napětí 6. Totální pohodová oddychovka  7. Nelíbí se grizlymu007 a Alexis74  Mínusy: ➖ 1. Bohužel jsem si zde přečetl recenze grizlyho007 a Alexis74 ()

Alexis74 odpad!

Pro boha nedělejte z lidí pitomce, pár magorů co si říkají australani si tam hraje na geology a rvou Vám to do palic. Chodí tam jako machr po nějakém zoraném rumišti a ukazuje holce kudy jdou vrstvy.  Zabte někdo toho idiota z austrálie ! Mám geologické vzdělání a mohu zodpovědně říct že tihle lidé jsou obyčejní ňoumové a mají šanci asi jako ti co sází do sportky, zoufalci. Vůbec nemají ánung co je předběžný inženýrsko geologický průzkum, který se dělá jako první, pak nějaký geotechnický s vrty a vyhodnocení jader a pak vyhodnocení a vytvoření geologických map a vrstevnatosti. Ten magor tam řekl že kde je pyrit je i zlato, idiot blbej australskej, to by jsem tu na severu v uhlí byli milionáři zlatokopové, a že tu je pyritu a chalkopyritu haldy. Ne prostě je to pořad pro neznalé idioty kteří se nechají nakrmit ještě většími idioty z austrálie. Zrušte ten pořad. ()