poster

Like Me

Krimi / Drama

USA, 2017, 80 min

Režie:

Robert Mockler

Scénář:

Robert Mockler

Kamera:

James Siewert
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Dzeyna
  ***

  Hodně alternativní, nicméně místy celkem psycho sranda, takže dobrý.(1.6.2019)

 • Tft
  ****

  Like Me sice není úplně dokonalý první počin, ale Robert Mockler má dostatek odvahy odlišit se od stáda i přes to, že místy jeho dílo působí až trochu moc jako film, který očividně chce poukázat na problém v naší společnosti. V době kdy se spousta pseudo-celebrit žene za internetovou slávou a jsou schopni pro ni udělat cokoliv, je tohle ovšem, i přes své mírné nedostatky, slušně natočený film v moderním obleku a s velmi povedenou kamerou. Stručně řečeno, film od mladého nadějného režiséra, který rozumí tématu, do kterého se pouští, po stranách je sice lehce nevybroušený, ale z jeho jádra je jasně vidět cit pro filmový jazyk. Je to takový abstraktní výlet do dnešního světa sociálních sítí a jejich vlivu na lidi, kteří jsou magoři už v době kdy s nimi přijdou do styku. Addison Timlin hraje mladou youtuberku, které se díky jednomu videu dostane nečekané pozornosti a tahle událost spouští spirálu neočekávaných událostí. Jako mysl hlavní postavy se film postupně stává víc a víc šíleným a je z toho cítit velká Mocklerova inspirace surrealistickým filmem . Byla by škoda prozrazovat víc, protože Like Me je nejlepší shlédnout bez jakéhokoliv vědomí o tom co přijde, jen takhle totiž film může naplno zafungovat. Nezávislá scéna má rozhodně pořád co nabídnout a Like Me je toho zářným důkazem. 72%(16.4.2018)

 • Thomas_xxxxx
  *

  Neviem, čo bolo posolstvom a zmyslom tohoto filmu alebo ako tento počin nazvať, ale väčšiu zlátaninu som ešte v živote nevidel a červené hodnotenie by som nepochopil u tohoto počinu, ani keby som mal titul profesor. Jedna hviezda z ľútosti.(29.5.2019)

 • Scorn_
  *****

  Jeden z nejpodivnejsich vyletu do obsceni soucasne kinematografie. Je potreba se zeptat, 'kdo je Robert Mockler?' A chceme to vubec vedet?(5.3.2018)

 • Essential
  ***

  60%(29.12.2018)