coulismoulis

Nebylo to zle, misty se humor i trefil do cerneho, ale na korejsky prumer to nedosahovalo, bud to meli vzit vic nebo min vazne. Podivat se na to ale dalo vcelku v pohode, to co tam SHK provozuje, je vazne hodinac snu, po vsech strankach ;) ()

• „I přesto, že má snímek působit jako černá komedie, je v něm skryt malý kousek od každého žánru." Nechal se na pozdější tiskové konferenci slyšet samotný režisér snímku, Yong-seung Lee, jenž před novinářskými objektivy seděl společně s ústřední filmovou dvojicí, herci Ha-gyoon Sin a Kyeong-soo Do. Ti na sebe prozradili například i to, že akční scéna, v níž druhý jmenovaný dostal přesně do očí přímý zásah sprejovým deodorantem, který ale ve skutečnosti opravdovým deodorantem nebyl, tak to ve skutečnosti bylo tak štiplavé, jako by to skutečný sprej byl. Kyeong-so, jak s úsměvem přidal, se svému hereckému protějšku samozřejmě pomstil. Například i tím, že během dialogů používal vulgarismy, které ve scénáři nebyly, a tak vlastně bavil nejenom sebe, ale také celý technický tým. „Někdy dokonce používal jako vulgarismy i slova zvířat a čísel. Ignoroval jsem ho." Dodal s neskrývaným úsměvem věkově starší Ha-gyoon. (Conspi)