Ghosts of Darkness

Horor

Velká Británie, 2017, 82 min

David Ryan Keith

• *CARNIFEX*

Ale ve´d takéto hodnotenie sa dalo očakávať už z posteru ... - 25%(18.3.2017)

• ricci.s

Dvaja blbečkovia vyrazia do prekliateho domu naháňať duchov. A dopadne to veľmi zle - pre diváka. Čo nepohnojil maskér (ktorý si zjavne myslel, že červené oči a štipka makeupu stačia), pohnojilo smiešne CGI. Dokonca sa objaví aj nejaká digi hmla a samotného diabla taktiež nemôžeme vypustiť. To záverečné vymietanie to už ale zhoršiť nemohlo, keďže horor bol pochovaný už dávno predtým. Dokonca som mal pocit, že to tvorcovia nemôžu myslieť vážne. Strieľať na ducha brokovnicou? Bodík za žáner a naozaj minimálnu sledovateľnosť.(7.3.2017)

• kaylin

Snímek „Ghosts of Darkness“ v sobě má docela dobré momenty, není jich mnoho, nejsou vyloženě skvělé, ale jsou docela dobré a je vidět že zde i byla snaha vystrašit anebo alespoň zhnusit. Sem tam se to povedlo, ale pomalé plynutí filmu nebylo dobře zvolené tempo, je to spíše unavující a dva paranormální vyšetřovatelé začnou být po nějaké době celkem unavující a budete doufat, že jejich trápení rychle skončí.(27.12.2017)

• Hernycztek

Podle posteru jsem očekával kravinu, která nebude hodna ani jedné hvězdy, no zdání někdy klame a nakonec uděluji hvězdy dvě! Za začátek, hlavní postavy a snahu tvůrců, která se bohužel moc nepovedla. Opět se mi potvrdilo, že první brutální nebo strašidelná scéna v takovýhle hororech, je i scénou poslední. Celé to začne vyvražděním rodiny, a tím to mohlo končit, protože dál to byla už jen nuda a nuda. První polovinu se vůbec nic nestalo, ,,lovci duchů" jen chodili po domě a snažili se něco paranormálního zachytit. V druhé polovině se to tvůrci snažili zachránit nějakými náznaky nadpřirozena, ale všechno to bylo tak trapně zpracované, až to bylo k smíchu. Snaha vytvořit strašidelné masky se popřít nedá, ale ten CGI efekt, když Jack vystřelil ze zbraně na ducha, to jako vážně? ,,Obě hlavní postavy jsou vcelku sympaťáci a dá se říct, že ,,hráli." Hudba a ozvučení, když se něco dělo byly také na určité úrovni. Masky se mi docela líbily, ale celý dojem kazí to trapné CGI." Takže když tohle všechno sečteme, Ghost of Darkness se řadí mezi ty nízkorozpočťáky, které se dají shlédnout bez újmy na psychice.(21.5.2017)