Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Něco ve vodě - Na mělčině rybníku je nalezeno tělo mladé nastávající matky. Existuje jen málo vodítek, dokud detektiv Rod Demery neodhalí hrozivé tajemství.

Strašák - Dvě malé děti jsou svědky strašlivé vraždy své matky. Detektiv Rod Demery se tak osobně zaváže, že vraha požene před spravedlnost.

Palba do vlastních řad - Je nalezen opuštěný vůz pohřešovaného námořníka Nicholase Coxe. Detektiv Rod Demery v něm odhalí přehršle důkazů v podobě krvavých skvrn. Kam se však podělo tělo?

Hledá se láska - Přátelé objeví mrtvé tělo Drexella, dobrosrdečného veterána z Vietnamu. Chybí jakákoli vodítka, dokud detektiv Rod Demery nezmapuje poslední hodiny života oběti. (TV ID Xtra)

(více)

Recenze (2)

Aristarch 

všechny recenze uživatele

Tvorcovia "Murder Chose Me" sa rozhodli atmosféru série silne budovať okolo Demeryho osobnosti a hľadajú v nej inšpiratívnym spôsobom cestu, ako jeho príbehy vyrozprávať. Snažili sa do tohoto žánru vdýchnuť viac kreativity a hlavne sa vyhnúť tomu, aby boli jeho prípady predvídateľné alebo nudné. Detektív Rod Demery v tejto sérii akoby vzdával hold obetiam vrážd, ktoré, ako každý z nás, verili, že im sa nič také ako vražda nemôže stať. Vďaka svojim vyšetrovacím schopnostiam z podozrivých vždy dostane priznanie a všetky prípady sa mu podarí na 100% vyriešiť. Aj keď ja osobne sa domnievam, že vyšetrovanie v skutočnom živote bolo oveľa zložitejšie. Investigation Discovery sa podarilo do svoje skladby programov zaradiť ďalšiu skvelú sériu zameranú na forenznú vedu a vyšetrovanie. ()

contreras 

všechny recenze uživatele

Nebyly to žádné zatrolené hlavolamky a rozkrývalo se mu to uplně pohodově, dobře pro něj tenkrát. Případy jsou jednodušší, na IDXtra uplně pohodově naservírované.. bez tísíců zdrcených lidí, katastrofických scénářů a šikanování ve stylu kokainisty Chrise Hansena.. Občas si maličko ten chodící stín tahá tričínko, ale na poměry kanálu, je to skromný mužíček. Ta dramatizace je líbívá, profesionální a vypadá to všechno poklidně, dokumentárně. Nic se nepřehrocuje do nebetyčných rozměrů, vyberou se sympatičtí herci pro dramatizaci a najednou člověk už nemusí hulvátsky nadávat a rozčilovat se. Případ Palba do vlastních řad je spíše třístárová *** ale jinak to vidím na 80%, snad to nebudu přepisovat. ()

Reklama

Galerie (11)

Reklama

Reklama