Meghan Trainor - All About That Bass (hudební videoklip)

Hudební / Krátkometrážní

USA, 2014, 3 min

Fatima Robinson

Meghan Trainor

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (4)

Tahle písnička převyšuje současnou produkci především tím, že obsahuje něco, co by u soudobého popu člověk hledal víceméně marně – chytlavou melodii. (1 216.)(17.9.2017)

• corpsy

Všetci majú právo vyzerať, ako sa im ich duši zažiada. Prečo nám potom páni doktori kážu aby sme cvičili a nemali tuky až za ušami? A to nieje z mojej hlavy, ale z tej lekárskej, takže ak chcete niekoho lynčovať nie mňa, ale tých našich medikov.(14.8.2018)

• Jello Biafra

Pokiaľ je medzi mužským pokolením rýchlokvasených hviezdičiek najväčší potrat Justin Bieber, tak medzi ženským je to jednoznačne Meghan Trainor. Bucľatá opacha, ktorá sa rýchlo stala popovou hviezdou v komerčnom showbiznise a v titulnej pesničke "All about that Bass" spieva o tom, ako je hrdá na to že je tlstá. Klip je potom nepozerateľná odpornosť kde skáče akýsi vytučnený černoch, promenádujú sa tam nejaké obživnuté bárbíny a Meghan tam poskakuje v ružových šatičkách. Ideálny klip pre súčasnú mladú generáciu facebookových kravičiek s nízkým iq. Stručne povedané: hnus jeden fialovej.(29.6.2017)