Parta známých rozjede zajímavý internetový projekt. Ten má za úkol nabídnout divákům zajímavé rozhovory s lidmi, kteří jsou přesvědčeni o tom, že jsou příšerami. Partička si na to najme opuštěný dům, který kdysi sloužil satanistům pro jejich rituály a tam pozve tři podivíny. Dívku, co tvrdí, že ji posedl démon, policistu, který věří, že je vlkodlak a ženu, která se mění v upíra. Během rozhovorů se začnou dít podivné věci a s nastávající nocí se všichni pozvaní hosté změní v to, co předem avizovali, aby postupně zmasakrovali téměř celou partu filmařů. Začíná hon za potravou a boj o holý život. Na konci, po několika obětech, přežívá pouze Brian, který má být svědkem toho, jak muž, který ho do party najal, prozradí, že za vším stál on, celá parta se stala obětí jeho plánu, kdy potřeboval obětovat několik lidí, aby se spojil s Antikristem a nabídl mu své tělo pro život na Zemi. Brian přihlíží, jak se z muže stává samotný Lucifer a na Zemi nastává peklo. (TV Prima)

brasek

Naozaj smiešna blbosť s rozháraným príbehom a potom démon vstúpil do hlavy Bryana, blbosť sa zmenila na trápnosť. Zápletka tak nejako sa dala očakávať a príchod Antikrista taký odvar o ničom. ()

etsaym13

Chcel som si pozrieť nejaký horor. Pozrel som si Monster Project bez toho aby som sa pozrel aké má hodnotenie. A urobil som chybu. 95 minút nudy. Žiadne dobré ľakačky a ku tomu sa mi to zdalo ako veľmi hlúpy a stupídny nápad natočiť takýto film. Toho by sa bálo iba malé dieťa. Vizuálne efekty a masky boli jediné čo sa mi na tomto filme páčili. Inač nič. ()

Ajfist odpad!

Od začátku debilní film s naprosto nesympatickými herci.Komentáře kameramana jsou jak od dementa.Hovadina střídá hovadinu.Film pro nenáročného slaboduchého diváka.No někomu tohle k nadšení stačí. ()

ondra.p

Found footage horor na miliontý způsob aka Když si objednáš vlkodlaka, upírku a démonku z Wishe. Efekty, no co k nim říct, jako bych si je objednal z Wishe. Relativně v pohodě závěr, za kterej připisuju bod. I když je to vlastně stejně nesmysl, ale scénář si asi objednali z Wishe. Škoda jen, že toho antikrista ani neukázali. Asi nedorazil včas z Wishe, tak tam dali jen obrys. Celkově dávám za tenhle REC z Wishe pěkných 20%. Za závěr a za tu japonskou štávu, která byla docela cute, teda, když zrovna nebyla démonka z Wishe. ()

Little_Sawy odpad!

Ty vole, svatej Buddho, co to bylo za mega-ultra-nasobnou sračku. A to jsem si myslela, že FF se takhle skurvit nedá, a hele! Vono to jde..Příchod Antikrista, byl víc k smíchu než bych se měla strachem schovávat někde pod postelí s nožem v rukou. Atmosféru to (ne)mělo, herci podali své výkony hůř, než je hodnocení na ČSFD. Co filmu schvaluji je to, že se to celý odehráva v divnem baráku, avšak divák co má alespoň nějaké Qé a I, (IQ), tím to příjde hned jak uviděli CD s na hlavu padlou Shiori, a jak se do baráku postupně dostane Upírka s cápkem co vysvětluje že si snědl duši a pak kouká na měsíc. Antikrist byl od začátku jasný. Jedinej se mi líbil Feťák, ten tam měl aspoň halušky celej film. ()

goauld odpad!

Už mě unavují tyhle sračkoidní footaagee camera filmy, kdy nějakej totálně vypatlanej amík má přelepenou kameru k oku a točí sračku za sračkou. Fakt nechápu, co na tom pořád ti amíci viděj... Jako, že to je sakra coooooool??? Ne není to sakra cooooool, je to sakra sračka !!!!! Tohle nedá ani jako výplň mezi reklamou TV Barrandov. Totální stupidita toto... Už od první minuty, jsem neustále zuřivě tukal na klávesnici šipku doprava a po 15min neustálého tukání jsem to vzdal tuknul myší na křížek přehrávače. PS: ...a tomu vypatlanci co kamerou prosí rodiče, aby mu poslali zase nějakej ten dolar, bych přál, aby místo toho točení sraček vzal krumpáč do pazour a jal se na pole odvést nějakou smysluplnější práci. ()

Wiceman

Škoda těch černých čísel. Hotový FF orgie :D Máme tu upíra, vlkodlaka a aj creepy démonem posedlou japonku a Shyamalanovský twist na konci. No co víc si přát? Inu, třeba trochu víc rozpočtu. Po Grave Encounters je sice pravda, že s malým rozpočtem lze vyčarovat kvalitní podívanou, nicméně bohužel zde to kvalitu značně sráží. Jsem si jist, že zdejší triky by člověk uklohnil sám doma na svém železe. Pominuli triky, tak herci jsou taky nic moc. Rozhodně jim nefandíte a jen tiše doufáte, že brzo zdechnou :D I přes všechny nedostatky jsem se ale příjemně bavil a dostal jsem co jsem očekával. Řekl bych, že jsou i horší výplody Found footage v červenejch číslech, než je tohle. *** ()