Final Space - Série 3 (2021) (série)

Odlet (S03E12)

(epizoda)
  • USA The Leaving

Parta se vypraví spravit hypertransdimenzionální můstek. Malý Cato se začne vyptávat na svoji matku. Gary s Quinn chtějí být chvilku sami. (Netflix)

honajz2

Skoro všechny seriály, které jsem kdy rozkoukal, už buď dřív úplně skončily, nebo je televize utla. Nikdy jsem u žádného seriálu nečekal na nové díly, s výjimkou Projectu Blue Book. Ale i u něj jsem na závěrečnou epizodu - bohužel jen série, pak ten seriál v úplně nejlepším zrušili :-( - dokázal vydržet. Tady to nedávám. Jako, ta minulá epizoda se fakt moc nepovedla, ale tohle... tohle byl zase nářez, opět jsem byl naprosto nadšený po celou epizodu a navíc došlo k jedné hodně zásadní scéně, která - nechci to zakřiknout - slibuje možná to nejlepší zakončení série (a možná i celého seriálu?) všech dob. A ta závěrečná epizoda venku ještě není a přitom já ji chci vidět hned teď, okamžitě, protože prostě musím vědět, jak to celé sakra dopadne. Nechci blíže spoilerovat, to si, jak předpokládám, nechám na komentář k závěrečné epizodě, každopádně tohle byla skvělá epizoda. Hodně skvělá. 5* ()