Pool Party Massacre

Kudly4

Jeden z těch slabších low porn krváků, i když tohle odvážný vůbec nebylo - pouze dvoje kozy a do masakru to mělo taky hodně daleko. Navíc to bylo tak strašně ukecaný a nudný, že tady, i když mám tyhle poloamatérský slashery rád, tak více jak jednu * fakt nedám. Za zmínku stojí snad jen ta pohledná herečka v podání Nancy a z Gore úvodní scéna a zabití sekyrou v posteli, ale ten rozpočet byl fakt hodně znát a barva krve byla opravdu dost směšná. (11. hodnocení - 29%, Full HD) ()

Morholt

Tohle měl být nejspíš film ze škatulky "Kozy a krev", což měla zaštítit účast minimálně jedné aktivní pornoherečky a celé řady budoucích. Jenže tady bylo málo koz i málo krve. Místo toho tu nehrající buchty vesměs jen krafaly, přičemž jejich nabíječe i je samotné čas od času někdo krouhnul. Sice pokaždé jinak, ale přitom stále stejně. Chápu, že tohle žádné ambice nemělo, ale přesto se to dalo udělat líp. 10% ()

oveckaoa

Jedna blbka si pozve na párty u svých rodičů ve vile dalších 5 blbek, aby jí to povolily pozve si tam i kámošku ze střední, která tam pasuje jako pěst na oko. Mezitím si jedna z těch blbek pozve svého nabíječe a jeho úchylného bratra mihne se tam i sousedka a donašeč pizzy a ty všechny tam někdo zabíjí. Dialogy jsou příšerné ale jelikož jsem včera večer viděl Špindl 2 tak jsem byl na to psychicky připravený a dalo se to přežít vtipné jsou zde zhruba 2 hlášky (co myslíš, že tam dělají to nechci ani vědět už jsem jednou blila a ten chlápek co říkal, že vystříká celým semenem jejich barák a bude při tom myslet na nich) gore je podařené, i když hodně amatérské. 40 procent ()

Wade

Jedno se musí Pool Party Massacre opravdu nechat a to, že vrah si jede prostě svoje. Likviduje postupně a dokonce i kreativně (hlavně ta vražda ve sprše) a pokaždé vraždě nezapomene nářadí uklidit zase zpátky na svoje místo. To mě fakt pobavilo a nemám problém dát 2*. 36% --- 4/10 IMDb ()

dalver

Už úvodné zábery s prepáleným obrazom a úvodné titulky ako videohra z 80. rokov dávajú najavo akým smerom, sa film bude uberať. Mizerní neherci, navyše aj mizerne prehrávajúce pornoherečky, dialógy až do trápna príšerné. A takto nejak vyzerá skutočne druhá liga čo sa týka hororov/slashrov z rokov 80.tych. Tajomný vrah postupne zabíja účastníkov party pri bazéne, ktorú si ´´mládež´´ užíva, kým rodičia nie sú doma. Marvick vyzbieral zopár tisíc dolárov (údajne bol celý budget 7tisíc USD) a ide sa vzdať hold brakovým slashrom minulosti. Booby count je celkom slušný, gore a triky zodpovedajú rozpočtu. A tak nečudo, že po prvom filme sa podarilo vyzbierať viac ako 20 tisíc na pokračovanie Pool Party Massacre. ()