poster

Tisíc chutí ulice (TV seriál)

 • Velká Británie

  Ainsley Harriott's Street Food

Dokumentární

Velká Británie, 2015, 10x47 min

Hrají:

Ainsley Harriott (mod.)
 • Rochester
  *****

  Pohodář, labužník a skvělý kuchař i průvodce. Doporučuji nesledovat seriál nalačno, ale mít po ruce nějaká malá soustíčka ! : ))))))))(8.9.2017)

 • sskrblik
  ***

  Další z řady gastro pornografických pořadů o tom kterak se na ulici znásilňují a vraždí zvířátka, aby mohli skončit v nenasytných lidských dršťkách. Výtku mám k tomu, že pán Ainsley Harriot zřídkakdy cestuje někam jinam než za hranice nějakého většího (zpravidla hlavního) města. A taky hledá jídlo ulic tam kde není - copak je snad Island rájem kebabářů, ejša bister s nudlema? Ale jinak ochutnal papuchalka, smradlavýho žraloka a velrybu - tak mu ten drobný islandský ou(t)let promíjím. Nadaboval to "Cartman", "Wiggum", "Jim Carrey" v jedné osobě tak se to dá poslouchat. Lepčejší pořad než-li S kuchařem kolem světa se mě to ale nepozdává...(2.10.2017)

 • LadyRainier
  *****

  Miluju cestování a ochutnávání místních jídel ...Viděla jsem Bourdaina, Chesnaua ...Ainsley mne tedy nemohl minout. A jsem velice mile překvapena. Skvělý a vtipný průvodce. Nejvíc je díl z Tchaj-wanu a záchodová restaurace :-D To mne fakt pobavil.(26.11.2017)

 • slunicko2
  ***

  Lehce slabomyslný komentář nezkazí vysoce informativní a zajímavý šťavnatý vhled do lokální stravovací kultury. 1) Běžná televizní kuchařina je o vaření. Chutě ulice jsou věnovány turistickým zážitkům, mezi něž stravování bezesporu patří. 2) Orientace na pouliční jídlo mi velmi vyhovuje. Podobných pořadů není mnoho a pro turistu jsou jako dělané.(23.3.2018)

 • Meeryan
  ****

  Ainsley je výborný kuchař, pro mě je to povinné, jsem blázen do jídla a cestování. Podle mého názoru a osobních zkušeností je pouliční jídlo lepší (dokonce i více zasytí) než některé předražené snobské restauranty... Ne všichni vyděláváme dost peněz... Pouliční jídla jsou i chutné, jednoduché, originální, občas i s tradičně starými recepturami a hlavně cenově dostupné. Ať se jdou šéfkuchaři jako Ramsay nebo Pohlreich vycpat se sous vide (maso v igelitu) a podobnými jídly...(13.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace