Černý policista se ocitá na hranici svých možností. Svou frustraci začíná ventilovat na privilegované komunitě, kterou se zavázal chránit. (Filmbox)

rublik05 odpad!

Doslova a do písmene jedno velké utrpení. Co tohle jako sakra mělo být? Zbytečné vyhazování peněz za takové blbosti. Naprosté filmařské a herecké dno. Nic, absolutně nic tady nedává smysl. Hloupý děj plný nesmyslných scén doplňují naprosto stupidní dialogy, vše podpořeno mizernými hereckými výkony a ještě mizernějším filmařským řemeslem. Vůbec jsem nepochopil smysl tohoto "díla". Přišlo mi to jako taková trapná propagandistická směsice různých levičáckých frází a postojů. No prostě hnus velebnosti. 0/10. ()

BOURQUE

Na rovinu: režijný debut C. Bowlesa nevyšiel! Nie príliš vydarený vývoj príbehu, nesympatický výkon hlavnej postavy (R. Rowe) a slabučká réžia. Vývoj charakteru a upozornenie na pretrvávajúce problémy? V tejto forme spíš nie... Osobné hodnotenie: 54% (*) ()

a0001 odpad!

Boha.. Čo to bolo? Život "čierneho" policajta? Vyzeralo to ako black comedy stand up karaoke. Dáky liberalny propagandistický blábol o uhle pohľadu, black&white čalamáde s vynútenými, nezmyselnými policajnými zásahmi a pošahanými dialogmi. Ideálne pre vnútrolebečných analo psycho rektológov. Projekt trieskania gebule o stenu nad polemikou, wtf čo to za konskú koninu bolo.. ()