Kennel Tokorozawa

• Japonsko ケンネル所沢

Jeoffrey

Znáte ten příběh o chlípném hrdinovi, který je zblázněný z jedné mladé dívky, sní o různých perverzních činnostech, které by s ní rád prováděl a díky nečekaným náhodám z pera autorova se dostává do podivných, rádoby erotických situací? To jsou taková ta ecchi, kde se hrdina snaží marně dostat do kalhotek své vyvolené, občas se k nim alespoň trochu přiblíží, ale pokaždé to skončí totálním výpraskem od hlavní hrdinky. Hlavní hrdina je úchyl, ale většinou má srdce ze zlata a své vyvolené pomáhá z prekérních situací do kterých se sama, často nechtěně, dostává. Je věrný a oddaný, nedoceněný ochránce, jehož hodnotu si dotyčná většinou uvědomí až na samotném závěru, kdy už může být i pozdě. Prostě starý dobrý Golden Boy a jemu podobné... Tohle je v podstatě i toto anime ale s jedním podstatným rozdílem - hlavní hrdina je německý ovčák! Takže tu máme totální bizár se silným zoofilním nádechem, kdy na mě i vtipné scény působily hodně podivně, zvráceně, pitomě... Až příliš často jsem si říkal, na co se to sakra koukám, jestli se mám smát, nebo brečet, že autor je prostě magor. Na jednu stranu je fajn, že máme anime, kde může člověk vidět vlastně skoro cokoli, ale po pravdě jsou věci, které asi vidět nepotřebuji. Třeba chlípný výraz ve stylu perverzního starce na tváři vlčáka! Kdybych si odmyslel, že hlavní hrdina Rin Tin Tin je pes, tak tu mám docela průměrné ecchi, ale tím, že jde o psa je to prostě - no řekněme, že ne zrovna sympatická šílenost. Když si k tomu přidám fakt, že spousta vedlejších postav se občas chová, jako kdyby byla ráda, kdyby se psovi jeho mezidruhová erotika povedla dovést až do samotnému konce, že mu snad občas i fandí, tak si jen drbu hlavu. Sakra co jsem to zase viděl! Kdybych věděl do čeho jdu, tak si otevřu flašku, nebo se něčím sjedu a pak by to možná byla ta nejlepší komedie, co jsem kdy viděl, ale za střízliva - ne, díky, už nikdy znova! Jednu hvězdu dám, ač se zdráhám, za tu nehoráznou drzost vůbec něco takhle pitomého natočit, za tu dávku mnou naprosto nechtěné originality, kterou nelze nezohlednit. Takže pokud chcete něco totálně cringe na půl hodiny, máte rádi bizár, nebo vám pojem láska mezi zvířetem a člověkem říká něco jiného, než většině ostatních, pak prosím. Já trpěl jako pes! 1,5/10 ()