Reklama

Reklama

Anny, ukrutná přítelkyně (francouzská verze)

(neoficiální název)
  • Francie Faut-il les marier? (více)

Recenze (3)

113kw 

všechny recenze uživatele

Kamera: Otto Heller Jednoduse dokonale, velmi zabavne, mnohem vic nez nektere z CB filmu, ktere davaji stale dokola v televizi. Naprosto necekane sceny, a i na dnesniho divaka fungujici fory / situacni komika i slovni humor. Top je scena kdy je Anny "smykana" bandou cernochu v suknich a cylindrech - z cehoz se vysvobodi pomoci bice. Cernochy zbicuje... neuveritelne proste. Bajecna kamera Otto Hellera vycniva, a povysuje tento snimek mezi ty, ktere by dokazaly udrzet pozornost a pobavit i dnesniho divaka. ()

veronica 01 

všechny recenze uživatele

Můj nejmilovanější a zároveň nejroztomilejší film s Anny Ondrákovou. Po již trochu okoukaných českých veselohrách mi Ukrutná přítelkyně přišla o hodně zábavnější. I když děj je úplně prostinký tak do sebe všechno krásně zapadá a dohromady to tvoří skutečně velice zábavný celek, na který by se člověk mohl dívat stále dokola, ale bavit to nepřestane. Navíc filmový partner Anny je fakt fešák. ()

Reklama

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Nedosažitelné bylo prolomeno, po deseti letech soužení první film s Anny ve frančině! A jako z udělání něco tak dokonalého, až přecházel zrak. Těžko hned takhle z patra vypověděti, co všechno zaujalo, co bylo nadoblačné a co ještě lepší. Anny hrající adoptivní dceru profesora z vyšší dívčí zkrátka nemůže neokouzlit. Rozkošné je naprosto vše, čím se zabývá, celé to do sebe nádherně zapadá a na výbornou je to též snímáno Hellerovým géniem, inscénováno božským Lamačem a sepsáno sehraným tandemem Zerlett/Wasserman. Takže záporné body veškeré žádné, jdeme si vykroužit dle vzoru kružítkem palačinku a jízda může začít. Nejprve je potřeba uspat omladinu, zapět báječnou ukolébavku, prohledat půdu, rozbořit si vlastní postel a už už se vydati na první rendes vouz do báru. Tam bude ideální nosit toiletu Dior č. 5 v růžové a malá roztomilá opička je již samozřejmostí. Zvláště, když se cestou dva příbuzní pokrytci hádají o kometu a v pozadí nás fascinuje propagační plakát na Prahu z republiky ČSR. Bránice se otřásá a přitom to nejlepší nás stále ještě čeká. Anny se stává hlavní hrdinkou pantomimy Ukrutná přítelkyně a ve stejném roce, kdy Hollywoodu vládla Plavovlasá Venuše, Anny se také potýká v bambusové sukni s partou černochů a nakonec končí ve lví kleci. Dokud toto neuvidím nejméně pětkrát, nebude mi dopřáno klidu. 7. opulentní film OLF, skvělé hity, skvělé všechno. ()

Reklama

Reklama