90 dní do svatby: Od samého začátku (TV pořad)

• Česko

90denní snoubenci: Od samého začátku

90 Day Fiancé: Before the 90 Days

90 Days To Wed: Before The 90 Days

Reality-TV

USA, 2017, 42 min

Účinkují:

Darcey Silva, Stacey Silva

Tenhle "poddruh" reality show 90 Day Fiance s nazvem Before the 90 Days uz ma nekolik serii, chtelo by to tu asi aktualizovat... ale to je jedno, za sebe muzu napsat, ze jsem videl jen tu posledni - ctvrtou radu - a byla to sranda. Dokonce se tam mihla i Stepanka, holcina narozena v CR, ktera odcestuje do Australie poznat homolasku. Nakonec ji nepoznala, odjela s brekem domu a snad si priste rozmysli, co vlastne chce... ta jeji vyvolena byla uz od pohledu extrovertni divocina, zatimco Stepanka si na to jen hraje a ve skutecnosti je konzerva. Zbyly pary byly ale uprimne zajimavejsi (s vyjimkou asi dvou dalsich paru). V zaveru jeste TLC vykopne jeden par, protoze ten chlapek celi obvinenim z domaci nasili a s tim prece americka televize nemuze mit cokoliv spolecneho - trochu nefer vuci divakovi, ale tak to hold v uzkoprsy Americe chodi..(30.6.2020)

Zajímavé příběhy a ještě zajímavější zápletky. „Kameru za zadkem“ by mohl leckdo kritizovat, poněvadž hodně ovlivňuje dění na obrazovce a i chování hlavních „aktérů“. Jinak hromada očekávaných, ale i naprosto nečekaných situací. Krásná ukázka toho, jak mohou zbytečné tajnosti, kulturní nevzdělanost, či jiné neduhy hodně ovlivnit vývoj jinak nadějně vyhlížejících vztahů. Zvlášť, když člověk některou ze zemí zná a ví, jak to tam chodí, či co se sluší a naopak vůbec nesluší. Pro mě slušné zabavení na nejednu bezesnou noc. 85%(5.11.2017)