poster

Voyeur

Dokumentární

USA, 2017, 95 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Real Tom Hardy
  ****

  "I WAS TAKEN IN ON A LONG RIDE HERE INTO OBLIVION." ------------- Po zhliadnutí tohto dokumentu bude všetkých paranoikov naveky mátať predstava, ako ich potichu zo stropnej ventilačky sleduje jeden milý, bradatý starček.(3.2.2018)

 • kaylin
  ****

  Na jednu stranu vám Gerald asi bude odporný, na stranu druhou ho obdivuji, že s tímhle šel ven. Reakce asi nečekal, ale bylo jasné, že ty hodně negativní musely přijít. Narušoval lidem soukromí, i když se jen díval. Není to pěkné. Na druhou stranu si říkám, nedělají tohle i lidé, kteří se za voyeury nepovažují. A jejich nečinnost může mít ještě děsivější následky?(13.2.2018)

 • P1tr
  ****

  Chytlavá studie jedné perverzní duše, která ve svém ubytovacím zařízení po několik let špehovala své hosty. Titulní úchyl se snaží na kameře prezentovat jako normální a slušný člověk a neustále se obhajuje, ovšem rozhodně nepůsobí důvěryhodně, což jeho zpověd činí ještě zajímavější, neboť jeho protiřečení a zpochybňování faktů vytváří zajímavé konflikty a dilemata, které podtrhují vážnost jeho činů a vytváří kompletní profil jeho osobnosti. Všechna čest tvůrcům, že se rozhodli toto téma zpracovat takto detailně a prezentují nám všechna důležitá fakta a po shlédnutí dokumentu nemám pocit, že by mi něco k danému tématu chybělo.(6.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace